У Рівному розкопали підземне місто. Знахідки можуть шокувати, адже не збігаються з офіційними історичними даними (ВІДЕО)

8963
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Вчені знайшли давню столицю України? У Рівному розкопали підземне місто.

Про загадкові тунелі, якими помережений обласний центр, ходять легенди.

Після чергового обвалу асфальту в парку відпочинку, в місті почалися розкопки. Відкрити таємницю взялися дослідники й волонтери.

Вони впевнені, що знахідки під землею можуть шокувати, адже не збігаються з офіційними історичними даними.

Існує навіть версія, що Рівне раніше було столицею України.

До християнства ще ці ходи були. Я знала – щось є в Рівному, під землею. Бо замок наш, який наче пішов під землю – як він міг піти?  Навіть Гітлер на Рівне ставив ставки, чого б це…? – розповідає історик, Зоя Шумовська

Пошукові роботи у Рівненському парку триватимуть цілу зиму.

За цей час дослідники планують відкопати ще з десяток метрів тунелів. Відтак сюди зможуть спускатися городяни.

Дослідники вірять – розкопки підтвердять версію, що Рівне є одним із найдревніших міст України.

Джерело: “Факти” ICTV

Поділись

1 коментар

  1. Підземні ходи є в багатьох українських містах . Так в Коростені є ходи видовбані в гранітній скелі . Ті , хто там бував раніше , розповідали , що ті ходи були не менше , як в п,ять поверхів . У горішніх поверхах перед війною було ніби то облаштовано бомбосховище , а під час війни в річку впала бомба , проломило скелю на дні річки і нижні поверхи затопило . Залишився тільки перший та частково другий . Ходи йдуть під всією центральною частиною міста і тягнуться по обидва боки річки . Хто й коли їх видовбував в гранітній скелі , ніхто не знав навіть з моїх предків , що жили там споконвічно . Треба відзначити , що в старому місті не було споруд з каменю . Місто і назву свою дістало за те , що оборонні стіни ще за часів Київської Русі були зроблені з нетесаних дубових колод , через що мали вигляд зроблених з кори / коростін / . Від старих людей в дитинстві доводилося чути , що ті підземелля існували задовго до Київської Русі . Більшість виходів позакривали щоб туди діти не лазили , бо були раніше випадки , що не могли й знайти .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів