15 витончених фільмів в стилі ретро, ​​від яких неможливо відвести очей

184571

Часом нам так хочеться зануритися в атмосферу минулих років. І, мабуть, найкращим способом втілити цю ідею в життя буде перегляд ретро-фільмів.

Ми вирішили поділитися з вами надзвичайно прекрасними кінострічками про минулий час, в яких можна насолодитися не тільки грою акторів, а й отримати велике естетичне задоволення.

Дев’ять (Nine, 2009)

© Relativity Media
© Relativity Media

Гвідо Контіні – відомий режисер. Все життя його оточують розкішні жінки. Він відомий. Він йде до мети по трупах. Але чому ж він не може завершити зйомки свого нового фільму? Він шукає розгадку там, де йому звичніше всього – в ліжку у жінок, але душа його спустошується все більше і більше.

Безславні виродки (Inglourious Basterds, 2009)

© Universal Pictures
© Universal Pictures

Коли в 39-му році минулого століття загроза «Коричневої чуми» нависла над Європою, байдужих в світі не залишилося. Одним із найбільш завзятих борців проти представників іудейського племені став Ганс Ланда, який отримав за «заслуги» прізвисько «Мисливець за євреями». А на боротьбу з ним, так само і з подібними йому, вийшла команда американських євреїв «Безславні виродки», і тому доля фашизму в світі виявилася повністю вирішена.

Дорога змін (Revolutionary Road, 2008)

© DreamWorks Pictures
© DreamWorks Pictures

Дія картини відбувається в середині 50-х років, головні герої – члени невеликої провінційної сім’ї. Френк і Ейпріл Уїллер вважають себе сім’єю середнього класу, несхожою на інші сім’ї, і випробовують величезне бажання перебратися до Парижа. Однак доля приготувала для подружжя ряд неприємних сюрпризів…

Заборонене кохання (The Edge of Love, 2008)

© capitol
© capitol

Складні міжособистісні відносини чотирьох людей, що мали місце насправді в Англії в 1940-х роках, мало не привели до трагедії. Це історія двох чоловіків і двох жінок, що заплуталися в своїх вчинках. Любов, ревнощі, зрада заводять їх у глухий кут, з якого, здається, неможливо вибратися.

Виховання почуттів (An Education, 2009)

© Endgame Entertainment
© Endgame Entertainment

Дженні 16 років, вона талановита віолончелістка і просто хороша дівчинка. Оксфорд – її шанс вирватися з рутини. Але тут вона знайомиться з красенем Девідом, який вдвічі старший за неї, але зате водить спортивну машину, носить модний одяг, ходить в закриті клуби і веде розгульний спосіб життя. Після цього Оксфорд перестає здаватися Дженні обов’язковим пунктом програми.

Степфордські дружини (The Stepford Wives, 2004)

© Tippett Studio
© Tippett Studio

Переживши нервовий зрив, Джоанна Еберхарт переїжджає разом з чоловіком в містечко Степфорд, щоб побути далеко від стресів великого міста. Цей райський куточок на перший погляд видається ідеальним. Але незабаром Джоанна і її нова подруга Боббі помічають, що місцеві домогосподарки поводяться якось аж надто підозріло. Джоанна вирішує будь-що-будь докопатися до істини.

8 жінок (8 femmes, 2001)

© Mars Films
© Mars Films

Занесена снігом французька глибинка. У маєтку збирається сім’я для зустрічі Різдва. Але свято не відбудеться. Господар будинку убитий. 8 жінок, близьких до господаря дому, починають розслідування. Кожна з них під підозрою. У кожної є мотив для вбивства. День розслідування відкриває багато сімейних таємниць, які були під сімома замками.

МИ. Віримо в любов (WE, 2011)

© Semtex Films
© Semtex Films

Роман короля Великобританії Едуарда VIII і американки Уолліс Сімпсон розбурхав громадськість. На момент знайомства з принцом Едуардом Сімпсон була одружена, а король, якщо хотів одружитися на ній, повинен був зректися престолу. Але навіть це не завадило їх любові.

Води слонам! (Water for Elephants, 2011)

© Fox 2000 Pictures
© Fox 2000 Pictures

Часи Великої депресії. Студент-ветеринар Якоб кидає навчання після того, як його батьки гинуть, і приєднується до «Benzini Brothers», найграндіознішого циркового шоу на Землі. Там він починає працювати ветеринаром, а заодно і закохується в прекрасну наїзницю Марлене, яка, правда, одружена з Августом, харизматичним, але жорстоким дресирувальником.

Прислуга (The Help, 2011)

© DreamWorks SKG
© DreamWorks SKG

Дії картини розгортаються в 60-і роки. Головна героїня повертається додому після закінчення університету і найбільше хоче стати письменницею і вирватися зі свого маленького містечка. Дівчина вирішує написати книгу під назвою «Прислуга». А основою для роботи стали розповіді покоївок про своє нелегке життя і безправне становище.

Голова у хмарах (Head in the Clouds, 2003)

© Dakota Films
© Dakota Films

Вперше ірландський хлопець Гай побачив Гільду Бессе, коли навчався в університеті. Доля не раз зводила і розводила їх. Багата і розбещена Гільда вела досить вільний спосіб життя, завдяки чому Гай познайомився з багатьма людьми її кола. Але одного разу він побачив поруч з Гільдою іспанку Мію…

Дівчата мрії (Dreamgirls, 2006)

© Paramount Pictures
© Paramount Pictures

Вокальне тріо з Чикаго на традиційному огляді «молодих талантів» в Нью-Йорку привертає увагу професійного продюсера, який бере їх під свою опіку. Використовуючи професійні прийоми розкручування новачків, він швидко приводить молодий ансамбль до міжнародного визнання. Однак ні слава, ні гроші не роблять дівчат щасливими.

Хічкок (Hitchcock, 2012)

© Prana Studios
© Prana Studios

Відомий режисер наважується на експеримент: відійти від дорогих фільмів у жанрі «саспенс», які стали його візитною карткою і зняти скромну, до того ж чорно-білу картину «Психо». В процесі роботи майбутній «майстер страху» вдивляється в темні безодні людської душі, щоб знайти ті нервові закінчення, торкаючись до яких він міг би, як по клавішах, зіграти на емоціях глядача справжню симфонію жаху.

Сорая (Soraya, 2003)

© Pampa Production
© Pampa Production

Коли іранському шаху Мохамеду Пехлеві показують фотографію Сораї Бахтіяров, він закохується в неї з першого погляду. Незабаром сім’ю дівчини запрошують до палацу шаха, де Мохамед просить Сора стати його дружиною. Після недовгих роздумів вона погоджується. В результаті державного перевороту шах Мохамед і його сім’я змушені тікати з країни.

Великий Гетсбі (The Great Gatsby, 2013)

© Warner Bros. Pictures
© Warner Bros. Pictures

Таємничий містер Джей Гетсбі. Його ніхто не бачив, але про нього чули всі, йому поклонялися, а вдень за столиками в ресторанах немов би випадково згадували про знайомство з ним. І в саму гущу всього цього потрапляє молодий, недосвідчений і наївний Нік Каррауей, причому потрапляє на запрошення самого Гетсбі. Пізніше він напише пронизливу історію любові, жадоби влади і злочину.• не пропусти