Про проект

ВСВІТІ – це зібрана з усіх куточків Землі колекція чудес. Дивовижні природні творіння та шедеври, створені людською рукою; незвичайні місця та надзвичайні події. Тут зібрано прекрасне і химерне, величне і загадкове, захоплююче і містичне…

Разом з Вами ми відкриватимемо щоразу нові горизонти подорожей – чарівними та незвіданими куточками світу і України. Тут Ви зможете поділитися своїми враженнями і знаннями з тими, хто вміє цінувати прекрасне як і Ви.

Світ – такий яскравий і неймовірно різноманітний – він має чим Вас здивувати…

Концепція ВСВІТІ

Все найцікавіше із сфер культури, мистецтва, науки та повсякденного життя ми збираємо в одному ресурсі.

Ми завжди ставимо посилання на джерела інформації та фотографії, які використовуємо в своїх матеріалах. У випадку, якщо ви автор, а ми забули поставити посилання на вас – пишіть на редакційну пошту, виправимо.

На сторінках ВСВІТІ ми відкриваємо довколишню красу і різноманітність світу прекрасною українською мовою (адже саме вона здатна найгарніше і найширше її змалювати). Статті, проілюстровані фото та відео, стануть пізнавальним, корисними матеріалами про те, чого в метушні буденного життя ми часто не помічаємо. Тож заходьте до нас за враженнями!

Про адміністрацію ВСВІТІ

Творчий колектив ВСВІТІ – це люди, об’єднані бажанням створити цікавий та корисний україномовний інтернет-журнал для поціновувачів прекрасного: у природі, архітектурі, у творчості, у культурі; любителів веселого: у людях та в житті загалом.

Ми так само як і Ви любимо мандрувати – віртуально та реально. Ми охоче ділимось своїми враженнями і всім тим, що вважаємо вартим Вашої уваги.

Щодня ми працюємо над створення більшого інформаційного простору для україномовних читачів. Робимо це із повагою до величі творінь в усіх куточках нашої планети, та найперше – з любов’ю до рідного краю.

Як допомогти проекту

Ми будемо вдячні за співпрацю, якщо ви:
1. Розповідатимете друзям про цей сайт, і закликатимете їх сюди.
2. Цікаво та змістовно коментуватимете матеріали, ділячись своїми думками щодо тем.
3. Запропонуєте цікаву тему, або самі напишете публікацію про цікаве місце чи пам’ятку України та світу для сайту.
4. Розмістите на своєму сайті, блозі чи сторінці в соціальній мережі пряме посилання на проект ВСВІТІ
5. Придумаєте свій спосіб допомоги проекту і зможете реалізувати його!
6. Долучитесь до наших груп у Facebook та вКонтакте та будете рекомендувати друзям цікаві публікації!
7. Залишатиметесь відкритими до нового і прекрасного, яким наповнений світ довкола нас, і не втрачатимете почуття гумору, яке допомагає долати усі життєві негаразди:-)))

Nota bene!

 • Розміщені матеріали на сайті призначені виключно для ознайомлення, без мети комерційного використання.
 • У матеріалах присутня суб’єктивна думка авторів.
 • Якщо у Вас виникли запитання стосовно технічних характеристик сайту, побажання, чи зауваження щодо його роботи, просимо звертатися через форму зворотного зв’язку. Ми відкриті до критики та раді спілкуванню із читачами.
 • УВАГА! Матеріали беруться з відкритих джерел. Усі права на матеріали належать їх авторам.

 

Співпраця:

 

Авторам

 • Ми дуже любимо публікувати матеріали, які ви надсилаєте нам. Якщо у вас є щось таке, чим ви б хотіли поділитись, і що, на вашу думку, вписується в одну з наших рубрик чи тем – надсилайте, обговоримо. Щоправда, ми залишаємо за собою право відмовити в публікації, якщо вона не відповідає нашому формату чи ідеї.
 • В якому форматі надсилати матеріали? Текст (обсягом щонайменше 1 сторінки А4) – окремо, у форматі .doc, і зображення (за наявності) – окремими файлами.
 • На жаль, у нас немає на даний момент відкритих оплачуваних вакансій чи гонорарного фонду для авторів. Проте, ми не жадібні і з радістю поставимо посилання на вашу сторінку в соцмережах, сайт чи некомерційний проект, автором якого ви є і який фігурує в матеріалі. Всі авторські матеріали підписуються іменем того, хто їх створив або надіслав нам, і можуть бути використані в портфоліо чи вказані у якості досвіду роботи.
 • Якщо і вам, і нам сподобається, ви можете стати одним з постійних авторів.
 • Ми не приймаємо художніх текстів чи віршів.

Піар-менеджерам

 • Ми із задоволенням розповімо про ваш проект нашим читачам, якщо ви допоможете підготувати унікальний та інформативний прес-реліз для нас. Наприклад, зробите для нас інфографіку або попросите свого героя дати короткий коментар на тему.
 • У більшості випадків ми не будемо публікувати ваш прес-реліз, який також отримали десятки інших видань: ми зацікавлені в унікальних та корисних для наших читачів історіях, а не в ролі зливного бачка для розсилок одного й того ж тексту.
 • Варіанти інфопартнерства в обмін на наш логотип на сцені чи на сайті вашої події ми не розглядаємо – це давно нікому не цікаво і не ефективно.

Рекламодавцям

 • У нас є кілька основних видів рекламної співпраці. Це Спецпроекти, Медійна реклама (банери), Блоги компаній. Дізнатись про наші можливості можна буде незабаром.
 • Ми виступаємо за чесну та ефективну співпрацю, яка принесе позитивний результат для обох сторін: як для видання, так і для рекламодавця.
 • Ми не займаємось накруткою трафіку чи будь-якими іншими маніпуляціями, тому ми надаємо повністю прозорі та достовірні дані щодо статистики сайту
 • Ми впевнені в тому, що секрет ефективної реклами простий: бути якомога цікавішою та якомога точніше працювати з цільовою аудиторією, створюючи актуальний для неї контент.
 • Ми не публікуємо прихованої реклами та комерційних текстів під видом звичайних матеріалів і ми не публікуємо рекламних постів у соціальних мережах. Водночас, ми прагнемо створити якомога ефективнішу співпрацю брендів з нашим вмінням створювати цікавий контент
 • Ми залишаємо за собою право відмовити рекламодавцю у розміщенні, якщо проект/сервіс/продукт чи інший об’єкт реклами не відповідає нашим цінностям та ідеям.

Організаторам подій

 • На відміну від багатьох інших видань, наша аудиторія – всеукраїнська, тобто не зосереджена в одному великому місті. Це означає, що нам будуть цікаві лише ті події, які охоплюють всеукраїнську аудиторію, оскільки локальні події будуть актуальні лише для малого відсотку читачів. Ну і по-друге, ми все-таки не афіша, тому не можемо приділяти достатньої уваги різноманітним подіям.
 • Якщо ви організатор конференції/семінару/освітніх курсів/фестивалю/вечірки/будь-якої іншої події, вхід на яку є платним – перейдіть у розділ Реклама, де ви можете дізнатись про способи розміщення вашого анонсу на комерційних умовах.
 • Якщо ви організатор будь-якої безплатної події – надсилайте прес-анонс на нашу пошту, і можливо ми включимо її в наші підбірки подій. Знову ж таки, якщо вона відповідає нашому формату.
 • Інфопартнерство: ми дуже рідко практикуємо так зване інформаційне партнерство, оскільки розміщення анонсів за розміщення логотипу вже давно доказало свою неефективність – ми краще витратимо час на написання цікавого матеріалу для наших читачів. Якщо ви вважаєте, що ваша подія – це саме той один випадок на тисячу, і в нас вийде щось цікаве – пишіть, обговоримо.

Читачам

 • Не соромтесь коментувати наші матеріали: нам цікава ваша думка! Особливо, якщо вам є про що поділитись, доповнивши матеріал власним досвідом або корисними посиланнями по темі.
 • Коментарі, які порушують законодавство України, містять спам або надіслані з бот-екаунтів, розпалюють національну ворожнечу, дискримінують або ображають інших читачів, будуть видалені, а користувачі – забанені. Давайте жити дружно і адекватно :)
 • Якщо ви помітили помилку на сайті, напишіть про це в коментарях, ми перевіримо та виправимо.

vsviti@ads.in.ua