«Янгол Миколая»: долучайтеся до благодійної акція задля відновлення дитячої бібліотеки

105

Стартувала благодійна акція «Янгол Миколая». Мета акції – наповнити книгами знищені бібліотечні фонди харківської Центральної дитячої бібліотеки імені Петра Панча, що зазнала руйнувань внаслідок ворожого обстрілу.

Ворог цинічно знищує українську ідентичність, культуру та історію. Наші бібліотеки залишаються під прицілом російських терористів, адже у книгах – мудрість минулих поколінь і живий зв’язок між нами та прадавнім корінням. Цінності, що формувалися тисячоліттями, втілені в книгах, які стають свідками нашого національного становлення.

Серед бібліотек, що потребують нашої допомоги – Центральна бібліотека імені Петра Панча в Харкові. У березні минулого року, на початку повномасштабної війни, російська ракета влучила по території бібліотеки, зруйнувавши стіни та покрівлю приміщення. 

Вибуховою хвилею потрощило читальну залу, де розміщувався цінний фонд літератури: енциклопедії, довідкова література, краєзнавство та інше. Стіни бібліотеки нині відновили, однак книги ремонту не підлягають. Нині дитяча бібліотека імені Петра Панча відчинена для своїх читачів. Однак існує велика потреба в книгах.

Задля зміцнення культурної спадщини, було започатковано акцію «Янгол Миколая». У межах якої на сайті видавництва «Ранок» та у мережах магазинів «Книголенд» здійснюється продаж закладинок для книг. Прибуток з їх продажу перераховують на закупівлю книжок для поповнення Центральної дитячої бібліотеки імені Петра Панча у Харкові. Акція дії з 20.11.23 до 1.01.24.

Як долучитися:

  1. Придбайте закладинку на сайті видавництва «Ранок» або  в мережах магазинів «Книголенд». 
  2. Отримайте промокод зі знижкою 20% на майбутні покупки.*Знижка діє тільки на сайті ranok.com.ua на книжки видавництва «Ранок».
  3. Розкажіть про акцію своїм друзям та рідними, щоб разом ми стали Янголами Миколая.

Кожна придбана закладинка – це протидія ворогу та опір темряві, що свідчить про незламний дух нашого народу. Вартість закладинки – 19 грн. Тож, стати янголом Миколая та долучитися до благодійності має можливість кожен.

Долучайтеся, читайте, і будьте частиною великого доброчинного руху! Наповнимо бібліотеку книгами разом!