Найкрасивіші печери світу (фото)

2018

Сьогодні ми порадуємо всіх любителів пригод розповіддю про найкрасивіші печери світу. Насолоджуйтесь природною красою з різних континентів нашого світу, читайте і залишайте коментарі, додавайте свої варіанти. Кількість статей про печери на vsviti.com.ua перевищує кілька десятків, але сюди ми включили лише 7 печер. У майбутньому цей рейтинг буде продовжений наступними частинами.

1. Блакитні печери Закінф.

Красиві Блакитні печери розташовані на одному з найбільших островів Греції, острові Закінф. Острів дуже відомий своїми мальовничими місцями розташування, включаючи села і пляжі. Велика частина Закінф популярна серед глобального туристичного співтовариства і досяжна тільки через море, як і блакитна печера, розташована в селі Волаймс. Печера відображає синій колір океану й неба. Найкращий час відвідування – на сході сонця, або на заході. Вода зруйнувала скелі таким способом, що вони виглядають, як красиві природні арки. Чудові світлові ефекти роблять це місце одним із найцікавіших для відвідування в Греції. Блакитні печери варто відвідати всім туристам, які подорожують по Греції. Тут також розташований знаменитий пляж Закінф , який багато хто називає найкращим пляжем світу.

2. Печера узбережжя На Пали в Кауаї, Гаваї.

На Гаваях є багато пам’яток, щоб запропонувати туристам. Серед них вічнозелені пляжі, вулканічні гори і багато чого іншого. Печери узбережжя На Пали – одна з найбільш захоплюючих печер Гаваїв. Ці красиві печери сформовані різкими хвилями, які методично виточують реберні пористі скелі лави. Ця красива область пропонує феноменальні морські пейзажі, незаймані людьми.

3. Печера Меліссані в Греції.

Вирушаємо в глибину Греції до одного з найрозкішніших курортів. Печера Меліссані , яку також називають печерою Німф, є улюбленим місцем для більшості туристів і мандрівників. Протягом дня красиві відкриті води всередині освітлені променями сонця, коли всі переповнене синім світлом. 

4. Шкоцянські печери в Словенії.

Приголомшливі печери Шкоцян розташовані в південно-західній області Словенії на карстовому плато. У Шкоцянських печер унікальна неосяжність у формі її підземних залів і ущелин. Вони займають спеціальне місце серед семи тисяч печер, що налічуються в Словенії. Щкоцян включає мережу з одинадцяти печер, кожна з яких складається з різних пустот, отворів, природних мостів та інших геологічних особливостей.

5. Мармурові печери в Чилі Чико, Чилі.

Вирушаємо на південноамериканський континент у пошуках найкрасивіших печер світу. Ми відвідаємо Мармурові печери в Чилі Чико. Приголомшливі печери – найбільш відвідувана пам’ятка в невеликому місті Чилі Чико. Печери повністю складаються з мармуру, формування абсолютно природне. Місцями тут настільки красиво, щоб важко описати все це в словах. Туристи відправляються в поїздку на човні через внутрішні тунелі цих величезних печер і їх гіпнотизуючу красу.

6. Мамонтова печера в Кентукі, США.

Національний парк Мамонтова печера розташована в центральному Кентуккі в США. Це найдовші системи печер, відомі світові. Вони офіційно відомі як Система Печер Гірського хребта Гігантського кременю за гребенем, під яким сформувалися ці печери. Національний парк Мамонтової печери відіграє важливу роль у збереженні не тільки системи печер, але також і частини долини Грін-Рівер. Цей парк був заснований в 1941, став об’єктом Всесвітньої спадщини в 1981 році.

7. Ценоти півострова Юкатан, Мексика

Печери Юкатана вважали священними в індіанців майя і донині надихають безліч мандрівників. Місцеві жителі вважали, що це був подарунок для богів майя в Мексиці. Ценоти Юкатана розташовані в Тайгер Че на півострові Юкатан. Вирушаючи сюди, краще скористатися послугами гіда.

На цьому ми закінчимо огляд найкрасивіших печер світу. Незабаром чекайте продовження добірки, а поки відвідайте статтю Найкрасивіші печери Тернопільщини, де так само є, на що подивитися.


• не пропусти• новини партнерів