Пантеон великих німців Вальхалла, зал слави Німеччини (9 фото)

283
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Цю грандіозну споруду на березі Дунаю недалеко від баварського міста Регенсбург важко не помітити. Чудова біломармурова будівля, що нагадує античний храм – не що інше, як пантеон великих німців Вальхалла.

Вальхалла – пишний палац у райському місці під назвою Асгард, куди, згідно міфології скандинавів і німців, потрапляють воїни, що особливо відзначились.

Побудувати зал слави Вальхалла вирішив тоді ще наслідний принц Людвіг. У 1807 році, пригнічений ураженнями німців у війні з Наполеоном, майбутній король Баварії задумав увічнити пам’ять найвидатніших представників Німеччини, починаючи з початку 19 століття. Тільки, на відміну від міфічної Вальхалли, в цій цілком земній споруді повинні були оспівувати пам’ять не тільки полеглих воїнів, а й представників інших професій – учених, письменників, осіб духовенства, в тому числі і жінок.

Зал слави урочисто відкрили 18 Жовтню 1842, в чергову річницю Битви народів (1813), найбільшого бою в низці Наполеонівських воєн, в якому війська Бонапарта були розгромлені об’єднаною армією союзників. На сьогоднішній день в Вальхаллі представлені 193 пам’ятних знаки – бюсти та меморіальні дошки на честь найвидатніших особистостей світової історії, котрі мають німецьке походження.

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (1)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (2)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (3)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (4)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (5)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (6)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (7)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (8)

Вальхалла - Зал Слави Німеччини (9)

Поділись


• магазин

• новини партнерів