Казки, сценарії, аудіокниги: 10 дитячих сайтів українською

2223

Сучасні діти вже не уявляють свого життя без комп’ютера та Інтернету. Ігри, соцмережі, відео, мультфільми – майже увесь контент російськомовний.

“Інтернетний” час дитини можна зробити не лише цікавим, а й корисним за допомогою сайтів українською.

“Левко” — пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відеоматеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, сценарії дитячих свят.

“Нашим діткам” — присвячений дошкільнятам і ранньому розвитку дитини. Пропонує дитячі музичні альбоми, відеопрезентації, мультфільми, ігри, сценарії свят, аудіокниги.

“Пустунчик” — інформаційно-розважальний портал, присвячений розвитку, навчанню та відпочинку дитини. Містить ігри, аудіотеку, творчість, рукоділля, дозвілля, віртуальну школу та багато цікавого, що дозволить організувати відпочинок дитини.

“Казкар” — один із кращих сайтів подібної тематики на просторах українського Інтернету. Містить казки (українські та народів світу), легенди про міста, села, гори, річки, рослин і тварин, мультфільми, аудіоказки, ігри, сценарії свят, ілюстрації та окремий розділ для батьків.

“Читанка” — дитяча публічна онлайн-бібліотека з книгами українською, які вже не можна придбати у книжкових магазинах. Їх можна завантажити на планшет, мобільний чи ПК.

“МегаЗнайка” — сайт для дітей і батьків, для вчителів початкових класів і вихователів дитячих садочків. На ньому зібрана величезна кількість цікавої та корисної інформації. Зокрема, казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.

“Весела Абетка” — безліч оповідань, загадок, казок, ігор, віршів, наукові статті для дітей, відомостей з різних галузей знань. Ідея проекту та наповнення належить Миколі Владзімірському із Севастополя.

“Янко Гортало” — україномовний сайт дитячої літератури. Містить віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великої родини.

“З любов’ю до дітей” — мабуть, один із найкращих україномовних сайтів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, відеозагадок, розвиваючих уроків, казок, творчих майстер-класів і дитячих пісень українською.

Джерело gazeta.ua