Кращий за “Того, хто біжить по лезу”? Опублікоівно трейлер найдорожчого серіалу Netflix

575

Netflix показав перший трейлер до найдорожчого серіалу за історію сервісу під назвою “Змінений вуглець” (Altered Carbon).

Серіал “Змінений вуглець” нагадає шанувальникам “Того, хто біжить по лезу” за своєю головною темою і шаленою вартістю. Стрімінговий сервіс Netflix почав змінювати пріоритети та заплатив за кожну серію футуристичного серіалу по 6-7 мільйонів доларів (!), що є рекордним за всю історію платформи! Зате історія, яку описав Річард Морган у своєму романі “Змінений вуглець”, отримає дуже якісний вигляд.

За сюжетом, у 25 століття люди дійшли до того, що навчились цифрувати людський розум. Тепер свою свідомість можна закинути на флешку, а тоді в будь-яке тіло. А от головний герой – Рік Декарт – колишній військовий, який звернув не туди. Через його вчинки йому світить півтисячоліття за ґратами, але єдиний шанс вийти на волю – розслідувати вбивства. Доволі незвично, коли твій замовник – вбитий мільйонер, щоправда, у новому тілі. І сам Рік тепер також має нову оболонку. Сподіваємося, серіал і справді компенсує витрачені гроші:

• магазин

• новини партнерів