Парк Долина Квітів в Індії – дивовижний сплеск кольору або квітковий рай

2506

Парк Долина Квітів в Індії відомий високогірними мальовничими луками з багатою флорою і фауною. Це красиве місце тішить погляд безліччю різнобарвних квітів.

Національний парк Долина Квітів (Valley of Flowers) розташувався на схилах західних Гімалаїв, Індія. Займає площу 87,5 кв. км.

Власне сама Долина Квітів являє собою долину в довжину 8 кілометрів і 2 км в ширину. Розташована на висоті 3500 – 4000 м. Протягом сезону мусонів долина встеляється різноманітними квітами, налічується більше 500 видів (включаючи і унікальні).

Практично все навколо в Долині Квітів – рідкість. Менш ніж на 2500 гектарах росте понад 600 видів субальпійських, альпійських і високогірних рослин, таких, як гімалайський клен і блакитний мак, які поряд із ще трьома видами не зустрічаються ніде більше. Ще 31 вид визнані зникаючими, а 45 інших – є лікарськими рослинами, щодня застосовуваними місцевими жителями. Кілька останніх використовуються для релігійних жертвопринесень божеству Нанда Деві і іншим божествам.

Національний парк Долини квітів розташований дуже високо у західних Гімалаях в Індії і відомий винятковою природною красою альпійських ендемічних квіткових луків. У цьому вкрай різноманітному районі живуть також рідкісні тварини, багато з яких знаходяться в небезпеці, наприклад гімалайський ведмідь, сніжний барс, бурий ведмідь і блакитний баран. Плоскогірний краєвид національного парку Долини квітів доповнюють дикі прямовисні гори національного парку Нанда Деві, внесені до Списку всесвітньої спадщини в 1988 році. Разом вони утворюють унікальну перехідну зону між мальовничими гірськими хребтами Заскар і Великими Гімалаями, вже понад століття настільки шанованими альпіністами і ботаніками і набагато раніше описаними в індуїстській міфології. Після цього розширення об’єкт називається Нанда Деві і Національний парк Долини Квітів.

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (1)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (2)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (3)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (4)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (5)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (6)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (7)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (8)

Парк Долина Квітів в Індії - дивовижний сплеск кольору або квітковий рай (9)• новини партнерів