19 напрямків для подорожі в 2018 році

1395

Будь-якого мандрівника завжди тягне до зміни місць. Щодня нас відвідують мрії про знайомство з віддаленими куточками світу, занурення в різні місця і нові культури. Навіть якщо ви ніколи не прагнули до подорожей, постарайтеся вирушити кудись і відчути цей дух авантюризму. Є цілий ряд напрямків, які допоможуть вам розширити кругозір, збагатити розум і дух. У цій добірці представлені найбільш захоплюючі і чарівні місця, які тільки може запропонувати світ. Це список з 19 місць, які варто відвідати в 2018 році. Будь-яке з цих місць зможе назавжди змінити ваше життя…

Марракеш

Це місце з давніх-давен зачаровувало всіх, хто наважувався відвідати Марокко. Якщо до 2018 року ви ще не бували тут, неодмінно виправте цей недолік і познайомтеся з приголомшливими красотами Мараккеша.

Плая-дель-Кармен

Якщо ви хочете відвідати один з кращих пляжів у світі – вирушайте до Мексики і позасмагайте на Плайя-дель-Кармен. Навіть настільки красива фотографія не передасть всієї краси цього місця.

Прага

Старе місто відкриває себе для відвідувачів, немов прошарки цибулини, раз по разу пропонуючи щось нове і дивовижне. Ви безсумнівно будете вважати Прагу абсолютно чарівною.

Стамбул

Це як раз одне з тих місць, які ви повинні відкрити для себе хоча б раз у житті. Стамбул – більше ніж просто місто, про яке можна почитати в книзі, не кажучи вже про блоги. Його пам’ятки можна вивчати нескінченно, так чому б не зробити це у 2018 році?

Ріо-де-Жанейро

Обстановка в місті вже заспокоїлася після гучних літніх Олімпійських ігор, так що 2018 рік – саме час відвідати цю бразильську перлину і досліджувати Ріо-де-Жанейро.

Барселона

Яскрава, жвава, смачна, захоплююча, заразлива – це лише кілька епітетів, якими можна описати пам’ятки Барселони і Каталонії.

Ямайка

Розкішні курорти вздовж всієї берегової лінії Ямайки пропонують мандрівникам усі принади відпочинку. На Ямайці кожен знайде для себе щось цікаве.

Нью-Йорк

Навіть якщо ви вже бували у Нью-Йорку, це все ще приголомшливе місце для подорожі. Навіть при повторному відвідуванні місто знову зачарує вас і запропонує щось цікаве.

Дубай

Місто Дубай немов виросло нізвідки, дивуючи відвідувачів своїми футуристичними хмарочосами посеред пустелі. Станом на 2018 рік це одне з найбільш відвідуваних, цікавих і безпечних міст світу.

Париж

Не має значення, який зараз рік, коли справа доходить до Парижа. Це одне з тих місць, яке потрібно відвідати хоча б раз у житті.

Хойан

Цей список могли б поповнити багато місць В’єтнаму, але Хойан варто виділити серед них. Побувайте тут і погляньте на власні очі, після чого не знадобитися вже ніяких пояснень.

Лондон

Велика частина Західної культури бере свій початок на вулицях столиці Англії. Хіба ви не хотіли б відчути пульс цього міста і познайомитися з визначними пам’ятками Лондона?

Роатан

Прекрасні пляжі Роатан у Гондурасі здавна манять до себе мандрівників. Не варто також списувати з рахунків традиційну їжу, культуру і архітектуру цих місць.

Гранд Кайман

Гранд Кайман з неймовірною культурою і дійсно чудовими пляжами входить до списку найбільш популярних туристичних напрямків світу. Відвідавши його одного разу, ви напевне захочете залишитися тут назавжди.

Вічне місто Рим

Всі дороги ведуть до Риму, так що у вас немає іншого вибору, крім як відвідати Вічне Місто в 2018 році і захопитися його приголомшливими багатовіковими пам’ятками.

Сієм Ріп

Забудьте про Піраміди Гізи і стародавні руїни індіанців Майя. Це давнє місце перевершує їх у всіх сенсах. Відвідайте Сієм Ріп у Камбоджі, змішавшись з різношерстим натовпом туристів, які відвідують ці місця круглий рік.

Острів Крит

Блакитні води на тлі широких круч і прибережних міст… Як можна не закохатися в грецький острів Крит, одного разу побачивши його пейзажі?

Амбергріс-ки

Беліз дуже багатий пам’ятками, і багато мандрівників недооцінюють це місце марно. Заповните цю прогалину і відвідайте легендарний острів Амбергріс-ки у Карибському морі.

Пхукет

Запитайте будь-якого, кому довелося хоч раз відвідати Пхукет, чи хоче він повернутися туди знову? У відповідь ви напевне почуєте розповідь про захоплюючу подорож, яка здатна змінити життя.• не пропусти