Веселий гороскоп: як готуються до свята представники різних знаків Зодіаку

11023

До Нового року залишається не багато часу, і для всіх знаків Зодіаку запускається зворотний відлік. Готуємося, друзі!

Козеріг

Головна проблема Козерогів при підготовці до Нового року – це їхній день народження. Планування прийдешніх свят стоїть на двох китах: «скільки в мене грошей?» І «в якому стані моя печінка?». Досвідчені Козероги трансформують цих китів в єдиний моноліт: «скільки коштує донорська печінка?». Від відповідей на ці питання залежить вирішення – відсвяткувати все відразу або все-таки розбити вечірку на два етапи. Плюси другого варіанту очевидні (подарунків буде більше), мінуси ж залежать від стану печінки. У результаті, як правило, все впирається в конкретні дати – ймовірність рішення відстрілятися за один раз прямо пропорційна проміжку між днем народження і 31-м грудня.

Водолій

Водолій до Нового року готується ретельно – Водолій голить ноги. Якщо, звичайно, це дівчинка-Водолій. Хлопчик-Водолій ноги голити не стане, але суть від цього не зміниться – в новорічну ніч Водолії воліють п’янці секс. А Водолії, як всі ми знаємо, це такі спеціальні істоти, які навіть до власного «апчхи» підберуть потужну екзистенціальну тезу. Тому відмову від галасливої вечірки на користь сексу вони мотивують простим, але вбивчим аргументом: «як зустрінеш, так і проведеш». Ну а те, що наступного року їх будуть технічно мати на роботі, так це вже деталі.

Риби

З одного боку, можна піти до Петренків. Але у Петренків будуть Симоненки, а я їх не виношу. З іншого боку, вечірка в клубі – це погана музика, яку ти не можеш вимкнути, ідіотські конкурси і дуже багато майонезу в салаті. Можна було б, звичайно, поїхати в стару компанію і провести свято з людьми, яких не бачив вже багато років, але у мене появився прищик. Риба не знає, як буде зустрічати Новий рік. Риба ще не вирішила. Тому що все складно.

Овен

Овен не готується до 31-го грудня – не той масштаб. Нормальний Овен за 60 секунд розписує все аж до Різдва, а краще – до Водохреща. Лазні, сани і до циган. Якщо у Овна невеликий бюджет, то він сам виступить у ролі банщика, танцюючого ведмедя, візника і його коня. Якщо ж Овен не особливо обмежений у коштах і все-таки зловить кураж, то до кінця січня не дуже твереза Земля ризикує наштовхнутися на небесну вісь. При цьому часу на підготовку Овнам не потрібно – у них все це якось само собою виходить.

Телець

У класичних Тельців свято розплановано по годинах ще в березні. Середньостатистичний Телець точно знає, куди він піде, у що буде одягнений і як він «ні за що не буде пити». Телець 80-го рівня починає варити холодець за два тижні до свята. За п’ять хвилин до бою курантів у Тельців повна духовка їжі, а сам Телець, зачинившись у ванній, буде дописувати квартальний звіт, бо його теж потрібно встигнути. Власне, на планах «дописати квартальний звіт» прекрасна гармонія і зруйнується. Тому що Тельців, які «ні за що не будуть пити» – не буває. Куди понесе тільця? Та куди завгодно. Хоч ось до Овна, у того якраз нестача візницьких коней і ведмедів.

Близнюки

Новий рік приходить до Близнюків раптово. «В якому сенсі – сьогодні тридцять першого?», – Розгублено уточнюють вони, – «вчора ж було десяте». Після чого Близнюки кілька разів ляскають очима на календар … Перемагаючи закони фізики однією лівою, Близнюки перетворюють нашу планету в чорну діру, де хвилина прагне до нескінченності. Класичні Близнюки за три з половиною години встигають постригтися у вже закритій перукарні, приготувати закуски на двадцять персон і написати новорічну п’єсу для гостей. Ах так, і ялинку купити. Після чого падають в крісло і стогнуть: «дайте мені вже випити, фашисти».

Рак

Новий рік для Рака – свято інтимне і планується відповідним чином. Або сім’я, або найближчі друзі. Бо це ж Важливо. Такі ввідні практично гарантують, що весь грудень Рак буде рефлексувати на теми «що їм подарувати?» І «раптом їм не сподобається, може, поміняти, поки не пізно?». Але це все, має місце бути, якщо Рака хто-небудь непередбачливо не напоїв в середині грудня: п’яний Рак перетворюється в Овна і може випадково купити квитки в Таїланд. А рефлексувати почне, протверезівши в лютому на Самуї.

Лев

Лев за ціною не постоїть. Він готується до свят ретельно і продумано. З толком і з розстановкою. У його гостей буде найсмачніша їжа, цікава культурна програма і найкращі подарунки. Гості будуть сидіти під найкрасивішою ялинкою і слухати найкрутішу музику. При цьому всі ці радощі життя Лев подарує рідним і близьким абсолютно безоплатно. Йому цілком достатньо того факту, що ви, нікчеми, чітко усвідомлюєте, хто тут цар звірів, а хто так – горобець.

Діва

Тут два фактори: 1) Діви обожнюють свята; 2) Діви – натури діяльні. Якщо покласти обидва чинники в одну колбу, то утворюється суміш, де важка частина (олів’є) опускається на дно, а покриває її більш легка частина (перемазана майонезом сукня). При реакції виділяється вибухонебезпечна рідина, кислотністю pН 7,4 (сльози). Свято – настільки культова подія, що просунуті Діви здатні навіть влаштувати позаплановий ремонт, щоб увійти в новий рік з оновленим будинком. Як правило, все це закінчується милою вечіркою з іграми на тему «обережно, не спіткніться» і гостями, які заснули в обнімку з листами з гіпсокартону.

Терези

Терези запланували десять варіантів зустрічі Нового року. І ще три запасних. Проблема в тому, що потрібно вибрати. А все таке смачне … Тому досвідчені терези плануванням не заморочуються, а у відповідь на наполегливі запитання другої половини махають рукою – мовляв, треба дожити, ще два тижні, раптом бурулька на голову? Так що, незважаючи на свій природний дуалізм, це наймудріший знак Зодіаку в поточному контексті.

Скорпіон

Скорпіон готується ретельно. На 146% готується Скорпіон. Тобто, він зробить бразильську епіляцію, навіть якщо йому належить всю новорічну ніч стояти в костюмі білого ведмедя. При цьому Скорпіон чітко віддає собі звіт в тому, що він буде зіркою цієї (і будь-якої іншої) ночі, навіть якщо прийде кошлатий і в піжамі. Але все одно готується. Тому що назвався Скорпіоном – лізь у стрази.

Стрілець

Стрілець планує спати. Бо скільки можна ж уже ?! Значить так, вирішує Стрілець. Спершу я відсипаюся годин до двох. Потім їм. Потім ліниво читаю фейсбук, попиваючи алкогольне. Потім лягаю спати, щоб до Нового року бути у формі. Слухаю куранти, всіх цілую, лягаю спати. Ось такий план відмінний. Жодного разу не спрацював, але прекрасний і сам по собі, і в якості мрії.