Водоспад Кріммлер, один з найвищих європейських водоспадів (12 фото)

704

Кріммлер – один з найвищих європейських водоспадів. Це вируючий потік льодовикової води, який з нищівним гуркотом потрійним каскадом стікає вниз з висоти 380 метрів.

Кожен уступ по висоті перевищує 100 метрів і представляє абсолютно непередаване словами видовище – залежно від сезону обсяг падаючої води становить від 5 до 60 м³ в секунду. Всі три яруси водоспаду можна побачити тільки з досить великої відстані.

Кріммлер користується заслуженою популярністю серед мандрівників, які з нетерпінням чекають відкриття туристичного сезону. Доступ для всіх бажаючих в ці місця можливий тільки з квітня по жовтень. В інший час національний парк Високий Тауерн, на території якого і знаходиться водоспад, закритий для відвідування.

Високий Тауерн розташований в центральній частині однойменного австрійського гірського хребта і захоплює кілька відомих вершин. Це популярне місце серед альпіністів і досвідчених сходжувачів.

Для бажаючих познайомитися з австрійською природою є прогулянкові пішохідні маршрути по заповіднику та екскурсійна автомобільна дорога. Більшість екскурсантів задовольняються тільки нижнім каскадом Кріммлера, що знаходяться недалеко від входу в парк. Бажаючі оглянути більше користуються послугами спеціального таксі і піднімаються до початку другого ярусу, звідки спускаються пішки, минаючи мальовничі оглядові майданчики. І тільки найбільш наполегливі туристи, долаючи дуже крутий схил, здійснюють сходження до початку водоспаду Кріммлер. Така прогулянка займає кілька годин і стільки ж часу знадобитися на зворотний шлях. Втомлює, але водоспад того варто.