Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг

170

Фарерські острови – це група невеликих островів у північній частині Атлантичного океану між Шотландією та Ісландією. На території архіпелагу, що складається з 18 вулканічних островів загальною площею близько 1400 квадратних кілометрів, сьогодні живуть 50 000 чоловік.

Фарери відносяться до Данії, але мають статус особливої ​​автономії: всі державні питання, виключаючи військові та зовнішньополітичні, тут вирішуються самостійно.

До кінця 19-го століття вівчарство, що дало назву островам, відігравало основну роль в житті фарерців. Овеча шерсть була головним товаром у торгівлі з Данією. Проте ось уже понад століття основний дохід жителям архіпелагу, розташованого в самому центрі багатого рибою району Атлантики, забезпечує рибальство.

Більшість фарерців вірять в те, що їх архіпелаг – це залишки легендарної Атлантиди,яка поринула в безодню океану багато століть тому.

Фарери – красива і багата дивовижними пейзажами країна, зі своєю чудовою культурою. До того ж, люди тут тісно пов’язані один з одним, зараз сімейні і дружні відносини значать для фарерців дуже багато.

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (1)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (2)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (3)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (4)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (5)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (6)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (7)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (8)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (9)

Надзвичайно красивий Фарерський архіпелаг (10)
• не пропусти• магазин

• новини партнерів