Захоплююча фотоподорож просторами Канади

695

Канада – це не тільки гірськолижні курорти, національні парки, клени і хокей, це дивовижної краси природні простори і водоспади, дивлячись на які паморочиться у голові та перехоплює подих. Не вірите? Тоді сміливо вирушайте в віртуальну подорож з фотографом Джефом Фрізеном (Jeff Friesen) який влаштував захоплюючий тур через всю Канаду разом зі своїм крихітним «другом» – іграшковою копією легендарного пасажирського потягу 1959 року Thе Canаdian.

1.

Осінній Ліс, Нова Шотландія. Автор: Jeff Friesen.

2.

Британська Колумбія. Автор: Jeff Friesen.

3.

Пустки, Альберта. Автор: Jeff Friesen.

4.

Файв Айлендс. Автор: Jeff Friesen.

5.

Острів Принца Едуарда. Автор: Jeff Friesen.

Барвисті пейзажі, розкішні водоспади, неосяжні простори – все це і багато іншого переносить глядача в захоплюючу подорож по наймальовничіших місцях Канади. І зовсім не дивно, що, розглядаючи дані знімки, важко повірити в те, що на них зображений іграшковий поїзд, а не справжній, який забирає геть сотні пасажирів, спраглих до пригод і яскравих вражень. Адже Джеффу не просто вдалося зловити в об’єктив своєї камери вислизаючі моменти природної величі, а й передати пануючу навколо атмосферу умиротворення і спокою.

6.

Озеро Луїз. Автор: Jeff Friesen.

7.

Парк Гатіно. Автор: Jeff Friesen.

8.

Тунель під водою, Нова Шотландія. Автор: Jeff Friesen.

Варто відзначити також те, що подібна серія фотографій не тільки цікава, але й трудомістка. Адже для того, щоб отримати потрібний кадр, Джеффу доводилося «чаклувати» над сюжетом і композицією, а, після, вибравши правильний ракурс, приступати до зйомки. У підсумку, завдяки неабиякому таланту, кропіткій праці, природному освітленню, розкішній природі і виконаній роботі, кожен знімок вийшов справді живим і енергійним.

9.

Повінь. Автор: Jeff Friesen.

10.

Саскачеван. Автор: Jeff Friesen.

11.

Манітоба. Автор: Jeff Friesen.

12.

Дорога біля водоспаду. Автор: Jeff Friesen.

13.

Ньюфаундленд. Автор: Jeff Friesen.

14.

Дорога встелена мохом. Автор: Jeff Friesen.

 

Поділись
• магазин

• новини партнерів