30 смертельно небезпечних реклам, за які сьогодні зароторили б до в’язниці

1669

Ніякої реклами в пості про рекламу! Це все минуле, історія, адже колись люди щось пробували вперше і найчастіше не знали про справжні властивості того чи іншого продукту, рекламуючи його як кращий засіб від кашлю, болю. для краси та інше. Сьогодні всі ці речовини заборонені, але історія все пам’ятає.

Кокаїн для лікування зубного болю

І просто вино з кокою

Опіум для спокою немовлят

Лауданум – опіумна настоянка для міцних нервів

Мікстура від кашлю Kimball White Pine (хлороформ)

У 1847 хлороформ використовувався, задля зменшення симптомів астми і як загальний анестезуючий засіб. Але з часом виявилося, що хлороформ може викликати фатальну зупинку серця або зупинку дихання. Були зафіксовані багаторазові випадки смерті. Незважаючи на це, хлороформ все ще використовувався в рідинах для полоскання рота і мазях.

Нембутал (Барбітурати) – кращий засіб для заспокоєння маленьких дітей

Сироп пані Шарлотти Н. Вінслоу в 1859 році містив карбонат натрію, аміак і 65 мг морфію. Щоб заспокоїти дітей

Ліки від менструальних збоїв з ріжком і апіол (екстракт петрушки і селери)

Апіол – кристалічна камфора, отримана з ефірної олії петрушки. За старих часів застосовувався при малярії і нічних потах при туберкульозі. Ефект досягався внаслідок дії на гладкі м’язові волокна. У 1938 році з похідних лізергінової кислоти, що містяться в ріжку, Альбертом Хофман хімічним шляхом було отримано препарат ЛСД, в 1943 році ним же було відкрито його галлюциногенное вплив на людину.

Прекрасний засіб – героїн – буквально ліки від усього на світі

Чудовий матеріал – азбест, який захистить споруди на вашій фермі

Миш’як для краси – найкращий засіб. Не важливо, що він вбиває, краса дорожча. І тому реклама переконувала – миш’як потрібен, щоб «надати обличчю квітучого вигляду, очам – блиску, а тілу – привабливої округлості».

Прийом обмежувався спочатку тільки одним зернятком (поки не виробиться опірність), і якщо вже ви почали, то повинні продовжувати їсти його все життя – інакше смерть.

Також лікарі активно виписували миш’як як лікування від сифілісу

Косметичні засоби (пудра) зі свинцем

Метаквалон (нині заборонений засіб) в 1960-х прописувалося як заспокійливе

Амфетамін як ліки

Вперше амфетамін був синтезований у 1887 р в Німеччині румунським хіміком Лазарем Еделеано. Речовина привернула до себе увагу в 1920-і роки в якості замінника ефедрину при лікуванні астми

Нородін (Метамфетамін) був “корисний у розсіюванні тіней легкої розумової депресії” і що у нього “відносно небагато побічних ефектів.”

До 1970-х років метамфетамін був відомий як первітин. Його розквіт припав на Другу світову війну, коли солдати потребували стимуляторів.

Німецька фірма «Temmler Werke» почала масово виробляти первітин і поставляти великі його дози на фронт. Первітінові таблетки офіційно входили до пайка льотчиків і танкістів вермахту. Для цивільних випускався шоколад з первитином. У 1960-і роки рецепти на амфетамін становили приблизно 3% всіх рецептів, виписаних лікарями в США і Великобританії, а інгалятори з первитином видавали безкоштовно в літаках щоб знизити навантаження від зльоту і посадки.

Косметика з ртуттю

До речі, сигарети прописували як лікарський засіб від астми

На початку 20-го століття, з відкриттям радіоактивних речовин їх почали пхати всюди, де тільки можна

Реклама французької косметики Flo-radia, в якій містилося багато хлористого торію і бромистого радію обіцяла, що косметика: «Постачає клітини життєвою силою, посилює циркуляцію крові, робить шкіру рівною, позбавляє жиру, запобігає розширенню пор, позбавляє вугрів, прищиків, почервоніння і пігментації, захищає, зупиняє старіння і розгладжує зморшки, надає свіжий і квітучий вигляд».

А сіль для ванн з радієм цікавить?

Радіоактивна зубна паста, від якої зуби світяться у всіх сенсах

Щоб світилися не тільки зуби – ось вам презервативи з урановим просоченням

Ректальні свічки з радієм – лікуйтеся на здоров’я

Сигарети з радієм. Навіть слів немає

І шоколадка з радієм

Видалення небажаного волосся рентгеном

І просто пиво на радість немовлятам
• магазин

• новини партнерів