Проект «Спадок» – цикл коротких атмосферних роликів про українське жіноче святкове вбрання ХІХ-ХХ століття (відео)

2073

Film.ua Group представляє проект «Спадок» – цикл коротких атмосферних роликів, які присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям.

У першій частині циклу «Національне святкове вбрання» глядачі побачать, як у XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціальної приналежності та області проживання. Для цього у кожному з коротких епізодів буде відтворений характерний для певного регіону етнічний образ.

Також читайте Короткий словник українського національного одягу: що, як, коли і де носили наші предки

  • «Знайомство з національним вбранням, наданим для проекту із приватних колекцій – спроба за доброї волі власників заглянути до святої-святих їхнього захоплення та пізнати справжній національний скарб. Для зйомок були ретельно відібрані героїні – яскраві та самобутні представниці України – різного віку, з різним характером дівчата та жінки, які заворожують поєднанням простоти та достойності. Одним із облич проекту стала українська етно-співачка Росава», – анонсує Film.ua.

Консультантами проекту виступили відомі українські фольклористки Марічка Квітка та Людмила Климук.

Ролики циклу підкреслюють містику та неповторність української культури завдяки сучасним обробкам народних пісень, спеціально записаних українськими фолк-музикантами, та графіці Signal Red.

  • «Проект “Спадок” – особливий проект. Насамперед завдяки людям, які беруть в ньому участь: творчій команді, героїням роликів, колекціонерам одягу, музикантам. Ці люди ретельно бережуть традиції та звичаї, найцінніше з нашої історії, пам’ятають своє коріння, та, найголовніше, горять ідеєю – не тільки зберегти нашу спадщину, але й оживити історію для майбутнього», – сказала продюсер проекту Олена Малкова.

Кількість роликів постійно збільшується, переглянути уже опубліковані ролики можна нижче:
• не пропусти• магазин

• новини партнерів