ТОП-5 мобільних додатків для мандрівників від Олени Синельникової

243

Мобільні додатки від продюсера шоу “Орел і решка”, які стануть у нагоді в будь-якій подорожі

© Прес-служба
© Прес-служба

Більшість з нас не уявляють свого життя без подорожей, тому не дивно, що тревел-шоу “Орел і решка” полюбили тисячі глядачів по всьому світу.

Користуючись нагодою, ми попросили Олену розповісти про ті мобільні додатки, якими телемандрівники користуються найчастіше. Поспішаємо просто зараз поділитися цим ТОПом з тобою.

 1. Uber. Це сервіс для замовлення таксі, який завоював світовий ринок перевезень завдяки низьким цінам і зручному додатку. За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеного пункту, оплата проводиться за допомогою даних банківської карти. На сьогодні Uber працює в 468 містах 67 країн світу.

  © Прес-служба
  © Прес-служба
 2. Google maps — всім відомий набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технології, що надаються компанією Google. Сервіс являє собою як мапу, так і супутникові знімки нашої планети. З сервісом інтегрований бізнес-довідник і мапа автомобільних доріг з пошуком маршрутів.

  © Прес-служба
  © Прес-служба
 3. Navigator. Ця програма покаже, як дістатися до мети в об’їзд корок — і на дорогу піде менше часу. Розраховуючи, як краще доїхати від старту до пункту призначення, додаток враховує затори і дорожні пригоди. Також Navigator знає про швидкісні ліміти на різних дорогах і різних ділянках однієї дороги. Протягом усього шляху на екрані відображається поточне обмеження швидкості, і якщо ти їдеш занадто швидко, додаток повідомляє про це звуковим сигналом.

  © Прес-служба
  © Прес-служба
 4. Hola Better Internet — це програма, яка покращує роботу Інтернету в будь-якій країні. Завдяки їй відкривається доступ до відео без перешкод. З мінусів додатку — на пристрої швидко сідає заряд, проте воно абсолютно безкоштовне і без реклами. Принцип його роботи: зробити не тільки доступними сайти і медіа сервіси, але при цьому прискорити завантаження сторінок і контенту.

  © Прес-служба
  © Прес-служба
 5. Foursquare є соціальним путівником по місту з можливістю рекомендувати місця для відвідування, базуючись на твоїй активності, активності твоїх друзів та інших користувачів сервісу. За допомогою телефону ти робиш чекіни (check-in), тобто відзначаєшся в закладах, які відвідуєш.

  © Прес-служба
  © Прес-служба

Джерело: tochka.net