Новий конкурент Apple AirPods виходить вже сьогодні

  1240

  Повністю бездротові навушники Oppo Enco W11 надійдуть у продаж в Індії 29 червня, тобто вже сьогодні. Вони будуть доступні за ціною близько 33 доларів.

  Раніше повідомлялося, що Oppo Enco W11 будуть представлені в Індії 25 червня, а ціна навушників складе 39 доларів, проте новий банер, опублікований на сторінці компанії в Weibo, прояснив ситуацію.

  Очікується, що в навушниках Oppo Enco W11 будуть встановлені 8-міліметрові випромінювачі, вони будуть підтримувати формат AAC, а також будуть оснащені системою шумозаглушення при дзвінках. Пристрій використовує технологію Bluetooth 5.0 для з’єднання з пристроями на відстані до 10 м.

  Гарнітура буде підтримувати сенсорне управління: короткий дотик використовується для паузи і продовження відтворення, подвійне — для переходу на інший трек і реакції на вхідний дзвінок. Потрійний дотик дозволяє отримати доступ до голосового помічника. Якщо доторкнутися і затримати дотик, можна регулювати гучність.

  Навушники працюють до 5 годин без підзарядки, але з чохлом час автономної роботи виростає до 20 годин. Є захист від пилу і вологи IP55.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин