Браузер Microsoft Edge примусово додають в Windows 7 і 8.1

  548

  Після установки оновлення браузер Microsoft Edge буде закріплений на панелі завдань і з’явиться на робочому столі.

  Коли Microsoft вперше оголосила про доступність свого нового браузера Edge на основі Chromium, вона сказала, що користувачам Windows 7 і 8.1 доведеться встановити браузер вручну, якщо вони захочуть його випробувати. Однак тепер браузер примусово встановлюється в Windows 7 і 8.1 через Windows Update.

  Після установки оновлення браузер Microsoft Edge буде закріплений на панелі завдань і з’явиться на робочому столі. При цьому він не замінить Internet Explorer, а також не стане новим браузером за замовчуванням.

  Це цікаве оновлення для користувачів Windows 7, оскільки дана операційна система не підтримується з січня. Єдині користувачі, які повинні отримувати оновлення, — це ті, хто платить за розширені оновлення безпеки. Однак, схоже, що Microsoft готова розширювати призначену для користувача базу Edge всіма доступними способами.

  Оновлення почало поширюватися в усіх регіонах світу. Як тільки ви отримаєте оновлення, яке встановиться автоматично, браузер також встановиться в фоновому режимі самостійно.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин