15 чудових темних інтер’єрів, які доводять, що чорний колір для будинку – відмінна ідея

2094
Дивовижні інтер'єри, де переважає темний колір.
Дивовижні інтер’єри, в яких переважає темний колір.


Чорний колір в інтер’єрі – один з найбільш неоднозначних, тому багато хто не ризикує використовувати його для оформлення житлових просторів. Але це зовсім не означає, що чорний необхідно викреслити з інтер’єрної палітри. Головне – його грамотне застосування. Ділимося чудовими чорними інтер’єрами, які переконливо доводять, що чорний колір – відмінне рішення для дому.

1. Червоне і чорне

Контрастні картини на чорному тлі.
Контрастні картини на чорному тлі.


Червоний і чорний – класичний колірний дует, який ніколи не виходить з моди. Але надлишок червоного може зробити обстановку занадто ексцентричною. Точкові акценти в цьому кольорі ефектно оживляють темний інтер’єр. Для того щоб інтер’єр виглядав цілісним, крім картин, в нього включений ще один елемент червоного кольору – візерунчастий килим.

2. Шляхетна обробка стін

Декоративні панелі чорного кольору в інтер'єрі.
Декоративні панелі чорного кольору в інтер’єрі.


Декоративні панелі для стін з натуральної або штучної шкіри виглядають гармонійно практично в будь-якому інтер’єрі. М’який матеріал, з якого вони виготовлені, ефектно пом’якшує строгість чорного кольору.

3. Розкішний дует з золотом

Вишуканий інтер'єр спальні в чорному кольорі.
Вишуканий інтер’єр спальні в чорному кольорі.


Чорний з золотом – нестандартне поєднання, яке, незважаючи на свою екстравагантність, є універсальним засобом для того, щоб зробити інтер’єр розкішним. На максимально темному тлі золотий набуває благородного блиску і виглядає більш стримано. Тому інтер’єр виходить гармонійним і не виходить за межі гпрного смаку.

4. Відтінки чорного

Чорний колір багатий відтінками.
Чорний колір багатий відтінками.


У плані широкого діапазону відтінків чорний зовсім не поступається іншим кольорам. Щоб зробити темний інтер’єр глибоким, використовуйте в ньому кілька відтінків чорного кольору і з відмінним подтоном – наприклад, сірим, коричневим, синім. Півтони роблять монохромний інтер’єр більш виразним.

5. Лаконічність і максимум природного освітлення

Лаконічний, але ефектний чорний інтер'єр.
Лаконічний, але ефектний чорний інтер’єр.


Темний інтер’єр не обов’язково повинен бути драматичним і розкішним. Простіші варіанти оформлення простору з переважаючим чорним також виглядають гармонійно. А велика кількість природного світла, вільно проникаючого через напівпрозорі фіранки, робить інтер’єр затишним і оптимістичним.

6. Розкіш складних фактур

Чорний інтер'єр з елементами стилю лофт.
Чорний інтер’єр з елементами стилю лофт.


Темний інтер’єр буде виглядати по-справжньому розкішним за рахунок присутності складних фактур – наприклад, хутра, каменю, цегли. На тлі темного кольору вони виглядають ще більш виразно. Від присутності складних фактур виграє і чорний колір, стаючи більш глибоким.

7. З двох максимально контрастних частин

Чорно-білий інтер'єр, який виглядає оригінально.
Чорно-білий інтер’єр, який виглядає оригінально.


Чорно-білий інтер’єр гідно оцінять любителі лаконічного і стриманого оформлення житлових просторів. Оригінальне рішення – розділити кімнату на дві частини. Всі інтер’єрні елементи в одній з них – білого кольору, а в іншій – чорного. Такий контраст виглядає більш ніж динамічно.

8. Персональна арт-галерея

Безліч картин пожвавлюють чорний інтер'єр.
Безліч картин пожвавлюють чорний інтер’єр.


Яскраві картини з абстрактними мотивами, що прикрашають стіну, миттєво перетворюють чорний інтер’єр. Такий спосіб пожвавлення темного простору – один з найдемократичніших і доступних. Адже живописні картини можна замінити постерами або фотографіями.

9. Нестандартна акцентна обробка

Стіна і стеля оброблені декоративними панелями.
Стіна і стеля оброблені декоративними панелями.


Стіна за узголів’ям ліжка, обробка якої аналогічна обробці стелі – нестандартний дизайнерський хід, який перетворює темний інтер’єр. Чорний колір стає придатним нейтральним фоном для благородних декоративних панелей золотистого кольору.

10. Мінімалізм з яскравими акцентами

Стриманий інтер'єр в темних тонах.
Стриманий інтер’єр в темних тонах.


Проста геометрія, в якій переважають сірий, чорний і білий кольори – здається, що може бути нуднішим? Але тільки не в цьому інтер’єрі, монотонність якого вдало розбавлена ​​яскравими колірними акцентами.

11. Старі стилі на новий лад

Екстравагантний рожево-чорний інтер'єр.
Екстравагантний рожево-чорний інтер’єр.


Історичні стилі інтер’єру в невеликих квартирах можуть виглядати недоречно. Але тим, кого подібне оформлення стандартних житлових просторів все ж не залишає байдужими, рекомендуємо звернути увагу на нестандартні поєднання кольорів. Навіть найпафосіший інтер’єр, витриманий у несподіваній колірній гамі, буде виглядати сучасно і демократично.

12. Темний колір як фон

Незвичайний темний інтер'єр квартири.
Незвичайний темний інтер’єр квартири.


Якщо ви є прихильником яскравих кольорів, але побоюєтеся, що інтер’єр буде перевантажений помітними деталями – зробіть підлогу, стіни і стелю темними. Нейтральний тон пом’якшить яскравість деталей і об’єднає їх в цілісну інтер’єрну композицію.

13. Гармонійне поєднання з теплими кольорами

Чорний з коричневим і золотим в інтер'єрі.
Чорний з коричневим і золотим в інтер’єрі.


Коричневий і чорний – поєднання, яке на перший погляд може здатися похмурим і негармонійним. Але це зовсім не так. Золотисті інтер’єрні деталі роблять такій колірній дует респектабельним і розслаблюючим.

14. Увага до стін

Стіни і полки одного кольору.
Стіни і полиці одного кольору.


У цьому інтер’єрі основну увагу дизайнери приділили оформленню стін. Оригінальний і функціональний декор у вигляді полиць, які зливаються з поверхнею стін, перетворює житловий простір.

15. Екстравагантна чорна стеля

Затишна спальня в темних тонах.
Затишна спальня в темних тонах.


Чорна стеля – нестандартне рішення для інтер’єру, яке за певних умов виглядає більш ніж ефектно. Наприклад, контрастний інтер’єр спальні тільки виграє від такого суворого верхнього обрамлення.• новини партнерів