Іграшки Щенячий патруль – чудова та корисна розвага

    279

    Щенячий патруль – канадський мультсеріал, прем’єра, якого відбулася в серпні та вересні 2013 року на телеканалах США та Канади. Це пригодницький мультфільм з елементами комедії. Дітям сподобався і запам’ятався його нехитрий сюжет, тому вони із задоволенням отримують в подарунок іграшки. що відтворюють різних персонажів, їх приладдя та транспортні засоби. Серіал триває, ось вже 6-й сезон стартував у середині 2019 року. Серед його особливостей відзначимо яскравий колорит, високу виразність персонажів, динамічну сюжетну лінію, швидку зміну подій.

    Цільова аудиторія фільму досить широка – від дошкільнят до молодших школярів. Але малюкам краще жорстко регламентувати перегляд, бо насиченість пригодами, досить виразне звучання, занадто яскраві кольори можуть спровокувати зайве збудження або підвищену активність. Головний герой – десятирічний хлопчик Зік Райдер, наділений авторами різними здібностями. Він самостійно сконструював різні прилади й транспортні засоби, які стали згодом іграшками Щенячий патруль, наприклад, рація, мотовсюдихід,

    Формуємо сильний характер

    Орієнтуючись на вік головного персонажа, а також на розвиток сюжетної лінії можна сміливо стверджувати, що цей фільм буде зрозумілим і цікавим молодшим школярам. У подіях, що відбуваються в Бухті Пригод беруть участь діти, дорослі, тварини. Дія розгортається в місті з такою несподіваною назвою, а головне завдання команди рятувальників полягає в тому, щоб захистити його мешканців. Постійна взаємодія добра та зла, в якому обов’язково перемагають позитивні герої – це безпрограшний варіант для будь-якого анімаційного фільму.

    Героїчні сюжети особливо близькі хлопчикам, оскільки для них важливий сильний характер, вміння швидко орієнтуватися і знаходити вихід зі складних ситуацій. Вони вчать бути сміливими, рішучими, працювати в команді, підтримувати друзів в складних ситуаціях. На противагу багатьом казковим героям, де існує виражений поділ на хороших (практично ідеальних) і поганих (дуже злих), аніматори спробували додати більше реалістичності й півтонів. Так, кожен учасник команди рятувальників має свій характер, певні переваги та недоліки, навіть деякі слабкості і це надає їм привабливість і виразність.

    Тематичні пригоді з цього мультфільму часто використовується в театральних постановках, а також як основу для сценарію дитячих свят. Навіть ті, хто не дивився сам серіал вже знайомі з його героями. Іграшки Щенячий патруль перенесуть дітей в захоплюючий світ пригод, а також допоможуть організувати цікаву розвагу з різною кількістю учасників. Тому їх можна використовувати не тільки за основним призначенням, а й як ключову тему для організації, наприклад, дня народження чи святкового ранку в дитячому садку.

    Вивчаємо запропоновані варіанти

    На сайті інтернет-магазину Панама іграшки, що створені за мотивами цього серіалу представлені в таких формах:

    • Сюжетно-образні. Призначені для рольових розваг. Це фігурки героїв мультфільму, а також транспортні засоби та різні додаткові аксесуари, які вони використовують. З їх допомогою дитина може відтворювати певні події з серіалу. Але, як показують спостереження психологів, малюки зазвичай застосовують власну фантазію та розігрують сценки на свій розсуд. При цьому, вони не тільки самостійно керують подіями, а й озвучують кожного героя.
    • Інтерактивні. Можуть виконувати різні дії, які часто супроводжуються певними звуками, музикою, підсвічуванням. Доповнюють розвагу іншими спецефектами. Але малюк не просто взаємодіє з такою моделлю, а вивчає і освоює її функції та можливості. Особливі дії, які виконують інтерактивні моделі, викликають різні емоції – від подиву до бурхливого захоплення.
    • Навчальні та будівельні. Це досить різнопланова категорія, яка охоплює різні варіанти від простих кубиків до складних конструкторів. Такі моделі слід обов’язково підбирати відповідно до рекомендованих виробником вікових норм. Адже, якщо завдання виявиться занадто важким, дитина не тільки втратить інтерес, але й може відчути розчарування, невпевненість у власних силах. Дитяче конструювання формує посидючість, терпіння, уважність, зміцнює кисті рук.
    • Сімейні. Настолки, виконані за мотивами цього мультфільму, це, як правило, карткові варіанти або моделі з картонним полем, по якому кожен учасник переміщує конкретні фігурки. Дещо рідше зустрічаються лото або рулетка з сюжетними секторами. Таке заняття вчить діяти за чітко сформульованими правилами, допомагає заздалегідь обдумувати свої подальші дії, сприяє зближенню батьків і дітей, формує вміння чітко й швидко висловлювати свої думки. Сюжети, взяті з мультфільму, що стали основою для настолок, відрізняються оригінальним змістом, стимулюють кожного з учасників впевнено рухатися до перемоги, підвищують самооцінку, формують лідерські якості.

    Серед іграшок Щенячий патруль є й розвивальні пазли, спеціальні моделі для купання, заводні варіанти, музичні інструменти. Кожна дитина з допомогою батьків зможе зібрати власну команду рятувальників, в якій обов’язково будуть присутні Гончік, Маршал, Роккі та інші цуценята.