Біткоїн: питання та відповіді

    174

    Хоча світ дізнався про біткоїн ще у 2009 році, досі залишається багато запитань щодо криптовалюти. Розглянемо, що цікавить користувачів понад усе, та розберемося з актуальними та важливими темами.

    Що таке Bitcoin

    На кожній гривні надрукований порядковий номер, за яким можна дізнатися, чи справді купюру випустив НБУ, чи це підробка. Те ж саме стосується біткоїну.

    Але замість фізичного носія дані записані у вигляді цифрового коду, який зберігається як зашифровані дані. Уся інформація щодо біткоїнів зберігається в блоках, сукупність яких утворює блокчейн.

    Система розроблена таким чином, що замінити або видалити інформацію із сітки неможливо. Тому цифрові гроші неможливо підробити, що робить їх надійним варіантом для обміну й торгівлі.

    Чи справді Bitcoin приховує персональні дані

    Крім зручності цифрові гроші мають ще одну вагому перевагу — анонімність переказів. Блокчейн не потребує інформації про платника та одержувача, тому перекази неможливо відстежити.

    Однак, є способи, що дозволяють ідентифікувати власника криптогаманця із конкретним користувачем. Для цього відстежуються файли cookies, ІР-адреси, дані про систему та ПК чи смартфон.

    На практиці відстежити реального власника e-wallet дуже важко, а якщо не користуватися cookies, працювати через анонімний режим серфінгу та підключатися до інтернету за допомогою onion або VPN, — шансів і зовсім немає.

    Саме з цих причин вважається, що біткоїн дійсно дозволяє приховати фінанси та безпечно зберігати капітал.

    Які перспективи у Bitcoin

    Технічні аспекти не настільки цікаві, як реальні перспективи використання цифрового активу для інвестування та отримання дивідендів. Дійсно, за 10 років біткойн подорожчав у 100 000 разів. Але чи не запізно, щоб зробити вклад?

    Щоб дати відповідь на це питання, слід розібратися, на чому базується вартість цифрових грошей. Окрім ажіотажу та спекуляцій біткоїн має певні фізичні активи, які визначають його мінімальну вартість:

    • ціна на електроенергію;
    • сукупність обладнання для підтримки роботи сітки блокчейн;
    • відсутність інфляції;
    • вичерпна емісія.

    Що б не казали прибічники та антагоністи біткоїну, зазначені фактори будуть надійними драйверами для планомірного росту курсу криптовалюти. Звісно, часи, коли цифрові гроші коштували 1–2$ за BTC, вже ніколи не повернуться, але в майбутньому тенденція росту продовжиться.

    Де взяти Bitcoin

    Способів отримати цифрові гроші багато:

    • торгівля на криптобіржах;
    • виконання замовлень з оплатою у BTC;
    • майнінг.

    Але ці варіанти на практиці можуть виявитися складними для користувачів, які не мають достатньо досвіду. Тому краще за все обрати btc bank.

    Це обмінний сервіс, який дозволяє клієнтам швидко купити або продати біткоїни за гривні або долари. Щоб скористатися послугою, треба пройти швидку процедуру реєстрації та оформити заявку. Гроші будуть на рахунку за декілька хвилин.