Переваги та недоліки оренди авто

225

У світі, коли весь час доводиться кудись бігти, вирішувати проблеми і бути в динаміці, без власного автомобіля довелося б важко. Але що робити, коли свій власний «залізний кінь» вийшов з ладу? На щастя, така послуга як оренда авто набирає обертів і стає затребуваною. Які особливості цієї послуги?

Явними плюсами володіють найбільші точки прокату, наприклад оренду авто в Києвіможна замовити тут, на відміну від дрібних контор, де ви ризикуєте нарватися на не професійні відношення і послуги.

Переваги послуги оренди

• Економія коштів
Транспортний засіб береться на маленький термін, а значить, ви не витратите великі гроші. Це послуга зручна у відрядженнях, на відпочинку. Договір оформляється на потрібну кількість днів.

• Мінімум клопоту
Компанії, що піклуються про репутацію, надають клієнтам справну машину, яка буде відповідати всім критеріям якості обслуговування. Тому клієнтові не потрібно забивати голову питаннями ремонту, головне повернути транспорт в такому ж стані.

• Автомобілі на вибір
Не всім доступні автомобілі представницького класу, але ніхто не заважає дозволити собі іноді покататися на дорогому орендованому авто. Адже в урочисті дні так хочеться трохи зануритися в світ розкоші. Тим більше ціна оренду вийде смішний у порівнянні ціною на сам презентабельний автомобіль.

• Доступність послуги
Зараз минули часи, коли потрібну послугу або телефон шукали по газетам та оголошенням в стовпах. Зараз можна приїхати в незнайоме місто або навіть в іншу країну і замовити машину вже на місці через інтернет. Деякі компанії давно практикують послугу броні онлайн, що дуже зручно.

Недоліки послуги оренди

І ложка дьогтю … На жаль, не все так райдужно, і недоліки є.

• Компанії можуть використовувати договір, де пункти будуть складені не на користь клієнта і розпливчастими фразами. У поспіху мало хто буде вчитуватися в документ, більшість просто розписуються і забирають на радощах авто. Потім можуть виявитися неприємні сюрпризи зі страховкою, коли клієнтові доведеться заплатити більше, ніж він планував.

• Якщо клієнт повертає транспортний засіб в тому ж стані, в якому брав, то питань не виникне. Але в разі пошкодження доведеться заплатити штраф. Тому на пункт в договорі, де описуються санкції, слід звернути особливу увагу. Деякі компанії не проти здирати гроші і за забруднене авто.

Мінусів набагато менше, і якщо бути сумлінним клієнтом, то цих мінусів можна на собі і не відчути.

Отже, чим ще приваблює послуга прокату авто? Тим, що вся процедура дуже проста. Всього лише потрібно виконати дещо не хитрих кроків:

1. Мати при собі необхідні папери. Список має на увазі основні документи.

2. Мати в наявності необхідну суму для застави або вибрати компанію, в якій авто можна забрати без застави.

3. Знайти компанію, яка надає послугу оренди і зателефонувати з співробітниками.

4. Вивчити і заповнити сам договір.

5. Забрати машину або за певну плату дочекатися, поки її привезуть в заздалегідь обумовлене місце.

Отже, подібна послуга як оренда авто дуже затребувана і користується попитом і ось сторінка щоб замовити авто у Львові. Штрафів можна уникнути, якщо клієнт сам буде акуратно експлуатувати орендоване транспортний засіб, і буде вибирати перевірені компанії.

Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів