Адміністрація президента представила оновлені герби областей України

478
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Вчора на зустрічі Президента з представниками територіальних громад усі звернули увагу на модерні герби обласних міст України та Криму. Це — серія робіт відомого українського художника Андрія Єрмоленка. Він працював над нею більше року. І саме сьогодні ми з Вами перші, хто може ознайомитися з повною колекцією.

Тож децентралізація стає подією не тільки у політичному, а й у мистецькому житті нашої країни Смайлик «smile»
У кожного герба, у кожного міста України є свій неповторний візерунок, свої особливості. Та ці такі різні візерунки, ці різні кольори разом утворюють єдину і неповторну Україну. І Київ, і Галичина, і Донбас, і Крим – це все Україна.

Ми з вами маємо плекати унікальність кожного нашого міста, кожного історичного регіону.
Та мусимо пам’ятати: лише разом, в єдиній українській державі ми маємо шанс зберегти ці свої традиції.

Поділись

4 КОМЕНТАРІ

  1. “У каждого города свой нрав и права”. Только очень хочется,чтобы не испортили ГЕРБ СТРАНЫ. Пусть он останется таким,как есть,каким был и встарь. Краткость – это подтверждение древности нашей истории,когда не было и намека на Московию. Не надо “украшать” наш древний ГЕРБ всякими колосочками,цветочками,ягодками. Это опошляет и делает несерьезным сам ГЕРБ.

    • Ніякого.Це просто малюнки.Дурницями займаються.Будуть нам Галичанам вказувати який наш герб.Кожний регіон на конкурсі зробить собі герб,який захочуть люди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів