5 звичок, які відбирають сили

  220

  Здоров’я і тривалість життя багато в чому залежать від звичок, якими ми живемо.

  Лікарі назвали 5 звичок, які призводять до того, що сил у людини стає менше.

  Сидячий образ життя

  Практично найгірше, що можна зробити для свого здоров’я – це проводити багато часу в сидячому положенні, за столом або в автомобілі.

  Канадські дослідники заявляють, що саме сидячий спосіб життя провокує дві третини захворювань раку кишечника, а також випадки злоякісних пухлин молочної залози, легень, передміхурової залози.
  Щогодини необхідно робити невеликі перерви в роботі на гімнастику, вечірні прогулянки і ранкову зарядку.

  Вживання великої кількості м’яса і сиру

  Тваринний білок, що міститься в цих продуктах, багатий IGF-1. Це гормон, який може сприяти зростанню ракових клітин. Дослідники з Університету Південної Каліфорнії вважають, що люди середнього віку, які вживають багато продуктів з високим вмістом тваринних білків, в чотири рази частіше вмирають від онкології. Їжте більше рослинних білків – наприклад, бобових або горіхів.

  Використовувати газову плиту при готуванні

  При готуванні на газовій плиті кожен день організм отримує додаткову дозу окису вуглецю, двоокису азоту та формальдегіду – це речовини, які споживають курці. Для того, щоб позбутися від шкоди, потрібно просто встановити витяжку.

  штучна засмага

  Часті походи в солярій щорічно провокують вдвічі більше випадків меланоми, ніж куріння – раку легенів. Необхідно захищати шкіру від впливу ультрафіолету. Відмова від солярію, постійне використання кремів та інших засобів з SPF краще зробити щоденною рутиною.

  недосипання

  Нестача сну нівелює всі ці прекрасні звички і підвищує ризик розвитку раку до неймовірного рівня.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин