Морган Фріман записав жорстке звернення з вбивчою критикою Путіна (відео)

  360
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Знаменитий голлівудський актор зажадав від Трампа відповіді щодо втручання Росії у вибори президента

  Відповідний ролик, в якому актор Морган Фріман звертається до президента США Дональда Трампа з’явився на каналі Комітету з розслідувань Росії (Committee to Investigate Russia).

  «Багато поколінь боролися, захищаючи демократію. Зараз наша черга. Подивіться, як Морган Фріман пояснює російський сценарій підриву США», – зазначено в підписі до відео.

  На відеозаписі Фріман розповідає, що США на даний час знаходяться під атакою, а всі американці беруть участь у “війні”. Також він розповів про «екс-шпигуна КДБ, який образився на розвал своєї рідної країни, і тепер будує плани помсти».

  «Користуючись безладом, він піднімається по кар’єрних сходах в пострадянській Росії, а потім стає президентом», – заявив Фріман.

  Як стверджує актор, цей “колишній шпигун КДБ” за допомогою кіберзброї і медіа «атакує демократичні країни на всій планеті».

  Потім Фріман закликав Трампа дати чесну відповідь всьому американському народу щодо втручання Росії у вибори американського президента, а також ретельно розслідувати цей інцидент.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин