«Малишевські» танки на показі військової техніки (ФОТО)

  2990
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Ukrainian Military PagesУ Києві завершилася виставка військової техніки «Міць нескорених», яка стартувала напередодні 26-ї річниці Незалежності України, з 22 по 27 серпня. На показі були представлені всі типи танків, і більшість з них – бойові машини виробництва ДП «Завод імені В.О. Малишева», повідомляють Ukrainian Military Pages.

  Серед п’яти танків, що демонструвалися, три розроблені Харківським конструкторським бюро з машинобудування імені О.Морозова (ХКБМ) та виготовлені на Заводі імені В.Малишева (ЗіМ): Т-64Б, БМ «Булат» і БМ «Оплот».

  Ukrainian Military PagesВсі «малишевські» танки прибули на показ з рідного міста.

  Танк Т-64Б був відправлений з Харківського бронетанкового заводу (ХБТЗ) після ремонту, БМ «Оплот» доставили з Інституту танкових військ Національного технічного університету «ХПІ», де навчають майбутніх офіцерів. БМ «Булат» виїхав після ремонту з території Заводу імені В.Малишева 17 липня. Цей танк – «ветеран» військових дій на сході країни: він прибув на підприємство в числі 64 бойових машин, доставлених до нас для ремонту із зони АТО.

  Ukrainian Military PagesЗусиллями малишевців 50 танків вже повернулися до строю, і на демонстрацію до Києва вирушив 51-й БМ «Булат» відремонтований на заводі.

  – Ця машина пройшла всі ремонтні роботи по технічному стану і здана представнику замовника. Крім того, за бажанням Центрального Бронетанкового Управління Міністерства оборони України на танк були додатково встановлені спеціальні сходи для зручності підйому нагору башти, а також встановлені дзеркала заднього виду для підвищеної оглядовості при русі, – розповідає головний інженер Заводу ім. Малишева Олександр Шейко.

  Ukrainian Military Pages

  Вся військова техніка, призначена для демонстрації в Києві, була пофарбована у спеціальне деформаційне забарвлення стандартизоване для Збройних Сил України. Місія з фарбування БМ «Булата» та інших танків була покладена на Харківський бронетанковий завод.

  Після демонстрації в Києві БМ «Оплот» відправили в Інститут танкових військ, а відремонтований на ХБТЗ Т-64 і відновлений малишевцями БМ «Булат» повернулися на службу в українську армію.

  Ukrainian Military PagesUkrainian Military Pagesфото © Dylan Malyasov

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин