Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків

249

Імперія інків зовсім не випадково вшановується за одну з найбільших цивілізацій Стародавнього світу. «Спадщина», залишене нам цим зниклим світом, вивчатимуть ще довго, дивуючись і дивуючись таланту, майстерності і працьовитості його жителів. Тераси у перуанського міста Мора – з числа тих самих споруд, які і до цього дня викликають непідробний інтерес.

Забувши, що ти в Перу, дане спорудження спочатку можна прийняти за римський амфітеатр. Якщо ж згадати про те, що під ногами – таємнича земля зниклих імперій, то з’явиться асоціація з космодромом для літаючих тарілок. Однак, ні те, ні інше буде невірним. Споруди, ступенями що йдуть вниз – це, як не дивно, сільськогосподарська лабораторія інків, місце, де вони дослідним шляхом випробовували різні рослини, підбираючи їм найкращі умови для росту.

Сільськогосподарські тераси, яких в Мора збереглося чотири, величезними, висотою в 2 метри, ступенями, спускаються вниз, на глибину в 45 метрів. У стародавніх агрономів існувала система поливу, при дослідах враховувався різний рівень температур і освітленості рослин. До речі, всі піддослідні були з різних місць Перу – гірських районів Анд, тропічних джунглів, пустель і субтропіків.

Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків (1)

Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків (2)

Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків (3)

Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків (4)

Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків (5)

Сільськогосподарські тераси Мора древньої цивілізації інків (6)

• магазин

• новини партнерів