10 розумних гаджетів, які завоюють ринок у 2017 році

735

Пропонуємо вашій увазі 10 найбільш цікавих і перспективних високотехнологічних гаджетів, які були представлені на Міжнародній виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі на початку січня.

Якщо вас з якоїсь причини не влаштовують Apple Watch, зверніть увагу на розширену лінійку гібридних розумних годинників від компанії Fossil Group. На початку січня на Міжнародній виставці споживчої електроніки Fossil Group представила свій новий продукт, розроблений спільно з Armani Exchange. Гібридні розумні годинник Armani Exchange мають класичний дизайн, проте, вони здатні отримувати повідомлення зі смартфона, оснащені крокоміром, трекером сну та іншими корисними додатками. Крім того, купуючи годинник Armani Exchange, ви будете позбавлені необхідності постійно їх заряджати.

Bloomlife – переносний пристрій для вагітних жінок, який відстежує передпологові перейми.

HiMirror – розумне дзеркало, здатне спостерігати за станом вашої шкіри і попереджати про появу чорних цяток або зморшок. Пристрій здатний збирати і аналізувати дані протягом тривалого періоду, завдяки чому ви зможете відслідковувати, чи дійсно вам допомагають косметичні засоби, якими ви користуєтеся на даний момент, або варто підібрати інші.

Якщо ви страждаєте морською хворобою, стикаєтеся з ранковими нездужаннями або є шанувальником ігор віртуальної реальності, вам стане в нагоді переносний пристрій Reliefband Neruowave, який здатен поліпшити ваше самопочуття без медикаментів.

Smart Remote – дистанційний пульт, що дозволяє вам керувати усіма домашніми пристроями з одного місця. Smart Remote сумісний з більш 25 тисячами пристроїв і додатків, в тому числі Apple TV, SONOS, Nest і Lyft.

Вас турбує рівень забруднення повітря, яким ви дихаєте? Тоді вас може зацікавити пристрій Wair. Девайс виглядає як звичайний шарф, але має вбудований фільтр. Wair стане в нагоді не тільки жителям міст з високим рівнем забруднення, але і велосипедистам, яким доводиться дихати вихлопними газами на дорогах.

Електронне татуювання Rotex, здатне вимірювати частоту серцевих скорочень і артеріальний тиск.

У 21 столітті батьківство складно уявити без розумних гаджетів, таких як, наприклад, пристрій Dozer, який допоможе вашій дитині заснути. Девайс виглядає як іграшка і здатний програвати мелодії, щоб заколисати вашого малюка. Dozer аналізує, які саме пісні допомогли вашій дитині заснути, і скільки для цього потрібно часу.

FridgeCam – це камера, здатна вивчати продукти у вашому холодильнику і попереджати вас, якщо вони починають псуватися або у них закінчується термін придатності.

Розумне ліжко Sleep Number 360 Smart Bed володіє безліччю нових функцій, які змусять вас назавжди відмовитися від свого старого матрацу. Наприклад, ліжко має здатність саморегулюватис, поки ви спите, та ідеально підходить для людей, які крутяться уві сні. Нове ліжко також має функцію підігріву ніг, що дозволить вам швидше засинати.