10 відмінних новорічних фільмів про кохання

72141

Найромантичніший час року — це новорічні та різдвяні свята. Адже, саме в цей період, ми згадуємо про найближчих людей та починаємо знову вірити в дива. Для тих, хто хоче зануритися в цей романтично-святковий настрій — ми зробили добірку тематичних фільмів. Зберігайте, дивіться, насолоджуйтеся.

1. «Інтуїція» (Serendipity, 2001)

Коли зустрічі не уникнути — це доля. Коли ти передбачаєш долю — це інтуїція. Таке правило коротко описує сенс великої романтичної історії, що розповідається у фільмі. Двоє головних героїв знайомляться в різдвяний час та вирішують дати долі визначити — варто їм зустрічатися ще раз чи ні. Чоловік пише на купюрі свої контакти та розмінює її. Жінка пише своє ім’я в книжці й віддає букіністу. Чи вдасться їм ще зустрітися й чи не буде вже пізно?

2. «Сім’янин» (The Family Man, 2000)

А, якби моє життя було інакшим? Якби я одружився з тією дівчиною та мав дітей? Якби обрав іншу роботу. Ким би я тоді був? У кожної людини виникають подібні питання, а головний герой цього фільму зміг отримати на них відповіді.

Багатий та успішний одинак прокидається в простому будинку. Поряд із ним лежить дружина, а за дверима вже чекають діти й пес. Чи вдасться йому поратися з таким життям і, головне, чи сподобається воно йому?

3. «Відпустка за обміном» (The Holiday, 2006)

Легка, романтична та часом кумедна історія двох жінок, які вирішують змінити своє життя під час різдвяної відпустки. Одна із них — успішна власниця рекламного агентства з Каліфорнії. Інша — проста англійська жителька, з маленького містечка. Їх поєднує одне — повний провал в особистому житті. Героїні вирішують, що відпочити від усього їм допоможе зміна місцевості, тож через листування домовляються помінятися житлом на період відпустки.

4. «Коли Гаррі зустрів Саллі» (When Harry Met Sally, 1989)

Не існує жодної добірки романтичних фільмів, у яку не можна було б додати цей фільм. Один із найромантичніших та найбільш зворушливих за всю історію кіно. Історія Гаррі та Саллі триває довго. Але, найбільш знаковий момент у їх відносинах, коли Гаррі зізнається Саллі в коханні — припадає саме на новорічну ніч.

5. «Реальна любов» (Love Actually, 2003)

Не поступається своєю епічною історією кохання й цей фільм. У ному, навіть, кілька таких історій. Оповідач не зміг обійтися однією, адже він впевнений, що любов — всюди.

У фільмі головні ролі грають досить відомі актори, такі, як Кіра Найтлі, Г’ю Грант та, навіть, знаменитий персонаж «Містер Бін». Після такої кількості щасливих історій просто неможливо не вірити в дива. Особливо, під час новорічних свят.

6. «Старий Новий Рік» (New-year eve, 2011)

Фільм «Реальна Любов» із його незвичайною побудовою сюжету, отримав небачений успіх. Ця історія побудована за таким же принципом. Кілька сюжетних ліній переплітаються між собою й серед них немає другорядних. А, у кінці стрічки, вони всі переплітаються в одну чудову картинку. Цей фільм варто дивитися саме під час свят, щоби й собі замислитися над найважливішим та надихнутися до нових звершень.

7. «Пережити Різдво» (Surviving Christmas, 2004)

Багатий, проте дивакуватий чоловік їде на Різдво до свого старого будинку, адже його мучить ностальгія за дитинством. А в будинку вже живе зовсім інша родина, якій до чужаків діла немає. Цей дивак не має сім’ї та планів на свята, той вирішує їх купити. Він платить чималу суму жителям його старого будинку, щоби ті вдали його родину і провели з ним усі різдвяні свята. Хоч і щастя за гроші не купиш, проте, можна спробувати.

8. «Любіть Куперів» (Love the Coopers, 2015)

Ексцентричне сімейство щороку збирається разом, щоби відсвяткувати Різдво. Серед них є представники одразу чотирьох поколінь. І кожен — зі своїми тарганами в голові. Це була б майже комедія, але любовна лінія молодої дівчини, яка приводить у цю родину нового хлопця — додає романтики всій історії. Та й відносини дідуся з молодою офіціанткою — хоч і не любовні, проте дуже зворушливі.

9. «Жінка Священника» (The Preacher’s Wife, 1996)

Вітні Х’юстон стара вишенькою на цій романтичній комедії. Вона грає роль жінки священника, який усе продовжує йти у свою віру та забуває про відносини з дружиною. Жінка молиться про порятунок цих відносин та отримує відповідь на свої молитви. До неї приходить справжній янгол, який має намір допомогти врятувати сімейні відносини. От тільки він сам, під час своєї роботи, починає в цю жінку закохуватися.

10. «Привіт сім’ї!» (The Family Stone, 2005)

Спочатку, фільм може зацікавити саме своїм акторським складом. У головних ролях тут Даян Кітон, Рейчел Мак-Адамс, Дермот Малруні, Клер Дейнс, Люк Вілсон та, навіть, сама Сара Джесіка Паркер.

Усі події розгортаються в одній дружній родині. Усі вони збираються разом на свята. І, ось, головний улюбленець батьків привозить у сімейний дім свою нову наречену. Батьки, м’яко кажучи, не в захваті від міської дівчини. Вони зразу знаходять у ній безліч недоліків та не соромляться сказати про це сину. Як далі будуть розгортатися події в цій романтичній комедії — дивіться самі.

А, у вас, є улюблені романтичні фільми, які хочеться передивитися під час новорічних свят?

автор Вікторія Демидюк спеціально для vsviti.com.ua