Цвинтар автомобілів Шатільйон. (7 фото)

304

Прямо в середині невеликого лісу поблизу Шатійону, невеликого села в південній Бельгії, знаходиться цвинтар кинутих старих автомобілів. Ці автомобілі одного разу належали американським солдатам, які були розміщені в цьому регіоні. Коли Друга Світова війна закінчилася, всі військові війська відправили назад в США, але вартість відвантаження всіх машин була занадто дорога. Тому чиновники вирішили залишити все це добро в Бельгії. Автомобілі були підвезені на пагорб, один за іншим, красиво припарковані і, так чи інакше, приховані від зовнішнього світу.

Повернувшись додому в США, солдатам надали можливість повернути їх автомобілі, але необхідно було взяти особисту відповідальність за всі витрати на відвантаження та доставку. Жоден автомобіль не був повернений в підсумку.

Утворилося чотири автомобільних кладовища навколо Шатійону і цілих 500 транспортних засобів. Сьогодні доступно тільки одне з них. Протягом довгого часу корозія і розпад стерли старі кузова в прах, а деякі були вкрадені автомобільними колекціонерами і місцевими жителями.

Цвинтар автомобілів Шатільйон (1)

Цвинтар автомобілів Шатільйон (2)

Цвинтар автомобілів Шатільйон (3)

Цвинтар автомобілів Шатільйон (4)

Цвинтар автомобілів Шатільйон (5)

Цвинтар автомобілів Шатільйон (6)

Цвинтар автомобілів Шатільйон (7)• новини партнерів