9 крутих серіалів, в яких кожен новий епізод – це шедевр

14966

Серіали ніколи не втратять свою популярність, адже підглядати за іншими та порівнювати себе з ними – частина людської натури. А серіали дають можливість втілити її в життя не встаючи з улюбленого дивану. Проте, коли вже втомилися від перегляду сотої серії, а в головні не тримаються усі сюжетні лінії, то час перемикатися на щось інше.

Ми підібрали саме ті серіали, де кожен новий епізод –  це нова цікава історія. Не потрібно напружуватись і запам’ятовувати десятки персонажів та повороти сюжету. Оберіть серіал, який вам до смаку. Від комедійних до кримінальних серіалів ви все знайдете у цьому списку.

Лялечка (Dollface), 2019

Жанр: комедія

Після тривалих стосунків та болісного розриву, Джулс прагне повернутися до свого життя, де все так, як і було до екс-коханого. Проте героїня стикається з новою реальністю – вона залишилася сама. Через бажання зробити щасливим свого хлопця, Джулс припинила спілкування з усіма друзями. Тепер їй потрібно виправити ситуацію.

Вбивство на фермі Уайтхаус (White House Farm), 2020

Жанр: кримінальна драма

Серіал розкриває реальні події, які трапились у 1985 році в графстві Ессекс. У той час були холоднокровно застрелені усі члени сім’ї на фермі «Уайтхаус». Слідчі підозрюють у скоєнні злочину дочку, яка мала психічні розлади й після вбивства покінчила життя самогубством. Справу намагаються швидше закрити, але один з детективів розуміє, що не так все просто, як здається на перший погляд. Він продовжує розслідування і знаходить нові зачіпки.

Мисливці (Hunters), 2020

Жанр: кримінальна драма

Участь Аль Пачіно у цьому серіалі вже говорить про його якість. За сюжетом бабусю головного героя, Джона Хайдельбаума, вбиває невідомий. Розслідування проводиться погано, тому  Джона розуміє, що потрібно самому в усьому розібратися. Життєва ситуація приводить його до таємної групи «Мисливці», які полюють на нацистів. Виявляється, що бабуся Джона також брала активну участь у діяльності «Мисливців» і допомагала складати архів історичних файлів. Джона розуміє, що його бабусю вбили саме через це. Залишилося дізнатися тільки хто це зробив.

Джетт (Jett), 2019

Жанр: кримінальна драма

Професійна крадійка, відома у злочинному колі на весь світ, Дейзі вирішує зав’язати з минулим. Після в’язниці, вона дає собі слово більше не красти, а присвятите себе вихованню доньки. Але кримінальні боси так легко не відпускають свої цінні кадри. Дейзі знову потрібно застосувати професійні навички, аби залишитися живою.

Повідомлення з іншого світу (Dispatches from Elsewhere), 2020

Жанр: драма

Головні герої фільму полюбляють розгадувати загадки. Їм пропонують зіграти у гру, в якій необхідно знайти відгадки на заплутані історії, що відбувались в їх рідному містечку. Тільки через деякий час вони розуміють, що хтось за ними веде спостереження. Схоже, що секретна організація використовує головних героїв, як шпигунів.

Розправа (Reprisal), 2019

Жанр: трилер, драма

Кетрін Харлоу стає свідком масового вбивства, в якому брав участь її брат та його банда. Вона вирішує протидіяти лиходіям, але у відповідальний момент проявляє слабкість, через що сама стає жертвою. Маніяк прив’язує Кетрін до вантажівки, протягує декілька кілометрів через поле та кидає її, сподіваючись, що жертва мертва. Кетрін залишається живою. Вона змінює ім’я, виходить заміж та наче починає життя спочатку. Але це не так. У голові жінка складає план кривавої помсти своїм кривдникам.

Незвичайний плейлист Зої (Zoey’s Extraordinary Playlist), 2020

Жанр: комедія

Зої – звичайна дівчина, в житті якої не відбувалось нічого цікавого. Одного разу, аби перевірити здоров’я, дівчина проходить обстеження на МРТ. Поки вона знаходиться в апараті, у місті відбувається землетрус.  Якимось дивом Зої отримує незвичайну здатність чути думки інших людей, але у незвичайній манері – через пісні. Життя Зої змінюється одразу. Через свою нову здібність вона може легко знаходити підхід до людей. Кожен епізод серіалу включає декілька пісень й танців, які допомагають розкрити сюжетну лінію.

Проєкт «Синя книга» (Project Blue Book), 2019

Жанр: наукова фантастика, трилер, драма

Сюжет базується на реальному проєкт, який також мав назву «Синя книга». Розробники проєкт досліджували прояви НЛО на Землі.

У 1950 році астрофізик та капітан повітряних сил США почали вивчати один різні феномени, які проявлялися у різних штатах Америки. Під час проведення досліджень вони розуміють, що більшість матеріалів та доказів від них ретельно приховує влада країни.

Лаймтаун (Limetown), 2019

Жанр: наукова фантастика, трилер

З першого погляду Лаймтаун не здається глядачам дивним та містичним містом. Хоча, приблизно 15 років тому тут загадково зникли 300 осіб. Серед них був і рідний дядько головної героїні, журналістки Лії Хеддок. Здається, що тільки їй не байдуже куди поділися ці люди. Тепер вона проводить своє спеціальне розслідування.

автор Альона Гук спеціально для vsviti.com.ua


• не пропусти• новини партнерів