Дивовижні країни, в які вам не потрапити

2821

Хтось скаже, що найбільша перешкода для подорожей – це або ціни, або умови отримання візи. Однак є сувора п’ятірка країн, куди потрапити практично неможливо, як би ви не старалися. Отже, перерахуємо в алфавітному порядку.

Ангола

ангола

Колишня португальська колонія в Африці знаходиться в тропічній зоні. Майже 30 років тут йшла війна за незалежність. Економіка швидко розвивається завдяки видобутку нафти і алмазів. При цьому менше 70% людей вміють писати і читати. На деяких територіях унікальні племена до сьогоднішніх днів ведуть спосіб життя, близький до кам’яного віку. Природні парки, музеї, море, тропічні ліси, пустеля… І все це закрито для туристів. Як мінімум, найближчим часом. А ще Ангола – батьківщина дредів.

Бутан

бутан

Загадкове королівство. Можна посперечатися, що більшість людей або не знають, де воно знаходиться, або взагалі про нього не чули. До 1974 року потрапити в країну можна було тільки за запрошенням короля чи королеви. Тут не можна палити в громадських місцях, імпорт сигарет взагалі заборонений. Жителі сіл змагаються у стрільбі з лука та не вживають м’ясо, так як вбивати тварин заборонено. Населення становить менше мільйона чоловік, тут говорять на 25 мовах і дотримуються дрес-коду: ходять в традиційному одязі в світлий час доби.

Лівія

лівія

Країна з максимальною температурою на планеті і частими піщаним бурями. Це місце, де дощ може йти раз на 10 років. Тут немає залізничного сполучення і дуже люблять футбол. Тут не можна вживати алкоголь, не платять за квартиру і електроенергію, а кредити на покупку житла і авто – безвідсоткові.

Північна Корея

північна корея

«Країна ранкової свіжості» офіційно називається Корейською Народно-Демократичною Республікою. Настільки демократичною, що урядове радіо не можна виключати навіть вдома, хіба що зменшити звук. Тут не можна тримати собак, а замість Різдва 24 грудня святкують День народження матері попереднього президента країни. Тут також не можна користуватися інтернетом. Найстрашнішим злочином вважається спроба покинути країну. За злочини розплачуються три покоління, а це означає, що люди все своє життя проводять в концтаборах.

Саудівська Аравія

саудівська аравія

Одна з найбагатших країн світу стала такою завдяки видобутку нафти. Бензин тут дешевше води. За вживання наркотиків, подружню зраду і відмову від ісламу людей засуджують до смертної кари. Спеціальні поліцейські підрозділи ловлять “відьом” і людей, що практикують магію. Тут зовсім інше літочислення (в країні зараз 1432 рік). Розваги залишилися також на рівні 1432 року – суворі закони шаріату забороняють театри, кінотеатри.

Насправді потрапити можна куди завгодно, правда зробити це буде більш ніж непросто. Запрошення від корпорацій або правлячих осіб, путівки від турфірм, за які доведеться заплатити кругленьку суму (від 250 доларів за кожен день). В іншому випадку вам доведеться витратити чимало часу і коштів на оформлення всіх мислимих і немислимих дозволів. У Північній Кореї, наприклад, вам дозволять «подорожувати» тільки по одному маршруту, затвердженому державою, і тільки в присутності гіда. Він буде говорити на вашій рідній мові. Але десь неподалік ви зможете помітити людину, яка відкрито за вами спостерігає. Ніякого самостійного переміщення по місту.

Є місця, не готові зустрічати вас з розпростертими обіймами. Та й ви, ймовірно, до них не готові.

Джерело: weloveua