Таємнича планета Земля таїть у собі дуже багато казкових краєвидів.
Давайте подивимося ландшафти, побачені з висоти пташиного польоту або одноклітинні організми, збільшені в сотні разів …
Межі чотирьох країн – Саудівської Аравії, Оману, Ємену та ОАЕ – неясна пляма під пісками, що піднімаються, пустелі Руб-ель-Халі. (George Steinmetz)
Соляні пласти уздовж берега озера Ретба в Сенегалі. Завдяки тому, що вода в озері дуже солона, місцеві жителі заробляють на життя видобутком солі. (Robert Haas)
Листя пальми сушаться рівними лініями навколо дерева в Кенії. (Robert Haas)
Житла в печерах, поцятковані скелясті утворення в Каппадокії, Туреччина. (Klaus Nigge)
Відьмині кільця, або безтравні ділянки в пустелі Наміб в Намібії. Фото зроблено з аероплана. (Michael Fay)
Фотосинтезуючі бактерії в термальному басейні нової Зеландії поглинають вуглекислий газ. (Peter Essick)
Крапельки роси на суцвіттях в головці соняшника. (Jozsef Szentpeteri)
Лишайник на гранітному надгробку в Лейк Чамплейн, Нью-Йорк. (Stephen Sharnoff)
Характерні голки квітки Банкса, який поширений в Австралії. Цей був сфотографований на фермі в Маунт Баркер. (Jonathan Blair)
Відбиваючись від води, світло малює павині візерунки на стіні скелі в національному парку Глен Каньйон в штаті Юта. (Frans Lanting)
Райдужні точки навколо мантії гігантського молюска в Палау , Мікронезія. Мантія – це зовнішній шар, що виділяє секреції раковини молюска. (Tim Laman)
Жовті пучки на кактусі в Манзанілло, Мексика. (Raul Touzon)
Демонструючи свій головний захисний механізм, багатоніжка згортається в тугу спіраль. Таким чином, вона захищає свої кінцівки, яких у неї в середньому 100-300. (George Grall)
Луска атлантичного лосося в Квебеку може розповісти експерту про вік риби. (Paul Nicklen)
Збільшені в 400 разів діатомеї – це тип водоростей, яких можна знайти в океані, прісній воді та грунті. (Darlyne A. Murawski)
Складно переплітаються «руки» кошикові морської зірки. (Brian J. Skerry)
Сонячне світло пробивається крізь води сеноти Кспакай біля півострова Юкатан, Мексика. Сеноти – це підземні озера з прісною водою, що зазвичай зустрічаються на півострові Юкатан. (Stephen Alvarez)
Кістляві пластини черепашачого панцира захищають її від хижаків. Черепахи цього виду живуть на більшій частині території Північної Америці. (Darlyne A. Murawski)
Вимяподібні хмари над Небраскою, відомі завдяки їх обвислій мішкуватію формі. Ще одна їх назва «mammatocumulus» походить від латинського слова «груди». (Carsten Peter)
Біплан над островом Мономах, штат Массачусетс. (Michael Melford)