Красиві жінки: фотограф показала як материнство перетворює зовнішність дівчат

101835

Литовський фотограф Вайда Разміславіче (Vaida Razmislavičė) показала, як материнство змінює зовнішність прекрасних представниць суспільства. Вона створила цікавий проект під назвою «Becoming A Mother». У фотосесіях Вайди взяли участь 33 майбутніх мам, які знялися двічі – до і після своїх перших пологів.

Автор проекту каже, що навмисно обрала максимально простий спосіб показати різницю, створюючи портрети, що нагадують фото на паспорт. За її словами, в першу чергу увагу варто звернути на погляди, адже саме очі найкраще відображають внутрішні зміни людини.

«Материнство – глибокий досвід. У ньому є радість, біль, безсилля і любов», – пояснює Вайда. За її словами, воно пробуджує внутрішню енергію, посилює інтуїцію і виводить мудрість на новий рівень.

Вайда сама пройшла через всі ці зміни. «До народження первістка я сприймала материнство зовсім по-іншому», – розповіла вона. «Якщо чесно, ніякий материнський інстинкт у мене не виник, коли я перший раз взяла дитину на руки. Я вчилася на ходу… і набиралася сміливості і віри в себе».

Нам у ВСВІТІ цей проект здався досить цікавим. Ми побачили, що у дівчат на фото праворуч посмішки значно тепліші, а очі наповнені безмежним щастям. Адже що, як не материнство, здатне творити такі дива!

Як вам проект Вайди Разміславіче? Може ви також порівнювали свої фото під час вагітності і після неї? Чи знаходили в них різницю?

Більше: vaidaphoto.com | Facebook | Instagram
• не пропусти• магазин

• новини партнерів