Ці факти доводять, що українська і російська мови не є братніми

14
4 747

Українська мова – це діалект російської, яку спотворили поляки. Так вважають прихильники «руского міра». А як насправді?

 Факт перший: не українську, а російську мову слід вважати штучною.

До 17 століття сучасну російську мову в Європі називали «московитською». Вона не визнавалась як слов’янська, і її взагалі відносили до фіно-угорської мовної групи. Але Петро І провів масштабну фальсифікацію історії. Вкравши в українців назву Русь, московити почали називати свою мову – російською.

Факт другий: українська мова – більш древня, ніж російська.

Наш східний сусід стверджує, мовляв, в Київській Русі розмовляли російською. А значить – саме від російської походять всі інші слов’янські мови, в тому числі й українська. Насправді ж, ані української, ані російської мови на той час ще не існувало. Проте лінгвісти відзначають: у мові Древньої Русі багато спільних рис з українською. Наприклад, про це свідчать давні літописи. Хоча вони писались церковнослов’янською, в текст часто вставляли розмовні слова та фрази. У «Слово о полку Ігоревім» можна зустріти такі питомо українські слова, як парубок, окріп, глум, батіг, жито, оболонь, криниця та багато інших.

Факт третій: українська мова не є діалектом російської.

Дослідження лінгвістів доводять: братніми для нашої мови слід вважати білоруську, словацьку та польську. У слов’янських мов є 40 фонологічних ознак. Так-от з російською нас поєднують тільки 8, а з білоруською – 29, словацькою – 23, польською – 22. Це чітко показує, який саме народ має справжні слов’янські корені і є спадкоємцем Київської Русі.

Поділись
 • dryuncher

  Очередной клин вбит между народами! Давайте дальше! А то уже пора глотки друг другу перерезать,а мы все в инете спорим какие мы друг от друга далёкие.

 • Из Даунбасса

  Слава Украине !

 • Tamila Yablonskaya

  Очередные фантазэ, ничем не подтвержденные, кроме вымыслов и желания повыпендриваться

  • Vladimir Ivanov

   Читайте другий та третій пункти цього тексту. Чи ви навіть не здатні читати слов’янською мовою, бо звукли до фіно-угорської, чи монголо-татарської мови?

   • Tamila Yablonskaya

    Куда нам до вас. Вы себя уже посадили так высоко, что даже славянский язык знаете. Фашисты тоже считали сами себя голубой кровью. Вы на фашистском языке еще не заговорили? А так хочется путем унижения других себя превознести. То язык не такой, то мордой не вышел. Ай-я яй!

    • Oleksandr Romanyuk

     Ви говорите штампами з російського зомбоящика.

     • Tamila Yablonskaya

      Не буду говорить какими штампами у вас голова забита.

    • Vladimir Ivanov

     Стосовно морди ніхто про це не казав – це по-перше.
     По-друге – впродовж останніх чотирьох століть саме ви – росіяни вважали себе тією нацією, що домінує над усіма “меншими братами”.
     По-третє – саме ви завойовували (по вашому “приєднували”, “розширювали кордони” і т. ін…) прилеглі народи, так само, як фашисти.
     Саме ви багато років нав’язували всім поневоленим народам свою мову.
     Саме ви кричите про утиски росіськомовного населення в Україні, але в Україні є школи з російською мовою викладання і з вивченням російської иови, а от в Росії нема жодної україномовной школи і ніхто не вивчає українську в школі.
     Отакі факти. А ви кажете про якесь приниження стосовно вас і самопіднесення українців.

     • Tamila Yablonskaya

      И чего ж вы так долго молчали. А мы думали, что вы всем были довольны. Шутки шутили да песни распевали. Пока американцы не взяли под свое крыло. Вот тут и раскрылась ваша сущность. Силу вдруг почувствовали, поубивали мирных жителей, остановили заводы и фабрики, уголь возите с Африки, газ будете возить с Америки. Поотнимали пенсии у стариков. Отаки ваши факты.

     • Vladimir Ivanov

      Неправда ваша, бо в Кременчуці ніхто не спиняв заводи.
      Але чому ви не відповідаєте на факти про те, в росії відсутні україномовні школи, про зачинену українську бібліотеку (єдину на всю росію). А в україні ніхто з бібліотек не викидає книжок російською мовою. Кременчук переважно російськомовне місто, ніхто за мову не переслідує.
      А ви викорінюєте все, що не російське.

    • Скіф Українець

     Таміла в 21сторічі є одна нациськомордорська держава в якої всі сосіди вороги в якої руки в кроі дітей і жінок Молдови, Чечні, Грузії, Сириї,своїх громадян взірваних домів , отравлених газом в концертному залі . дітей Беслана, громадян України . а ти троляка срана знаєш словянський що зявчиш ? Шляхом (унижения) ви суки йдете срані , малоросами називаючи ту націю в якої вкрали історію. Москва , кремль, сибір,це тюрські назви надіюсь переклад знаєш ? А РОСЬ пішла з центру України колишньої Київської Руси. очередноє фентезі пишеш і вимесли історію вчи не по зомбоящику, виділяюця такі як ти безмозгі тролі.Доречі фашист це Італійське слово що означає пучок звязка. а рашисти це ви.

     • Tamila Yablonskaya

      Научись сначала разговаривать по -европейски, а не через одно слово. Ну, полный патриот, ишь ты подишь ты. Съезди в Европу по безвизу, передохни, да поучись у своих предков. Все-таки за 700 лет той жизни так и не восприняли ничего, кроме: все вокруг плохие, одни мы такие не рассякие

 • Yaroslav Lavrov

  Кому ми маємо щось доказувати?

  • Владимир

   Очень умно замечено,что не надо никому доказывать то—чего нет. Надо подымать экономику,снижать тарифы,улучшать благосостояние людей—–вот приоритеты. А сколько бы раз не повторять”халва” во рту слаже не будет. А когда простому смертному на Украине станет легче жить—–вот тогда и можно поговорить о языках