ТОП-5 найпопулярніших марок годинників в Україні

4910

Багато хто з нас носить наручний годинник. Для когось це зручний і практичний пристрій для вимірювання поточного часу або для вирішення завдань по таймінгу. Для інших – це красивий і престижний аксесуар, що підкреслює хороший смак і індивідуальний стиль людини. Як і в будь-якій товарній групі існують відомі і популярні бренди та невідомі марки.

У цій статті ми вирішили ознайомити вас з найпопулярнішими вартовими брендами на території СНД. Можливо, цей матеріал допоможе вам переконатися, що ви носите годинник відомого бренду або при виборі нового хронометра підкаже на які марки варто звернути першочергову увагу.

При підготовці матеріалу ми звернулися в найбільший інтернет-магазин годинників, в асортименті якого представлені годинник більш ніж 160 марок. Фахівці магазину регулярно аналізують динаміку попиту та модні тенденції своїх споживачів, з цієї причини завжди в курсі в якому регіоні які часові марки користуються найбільшим попитом і довірою у населення. Завдяки даним фахівців, ми змогли дізнатися 5 найпопулярніших часових марок на території України.

  1. Casio. Беззаперечний лідер в нашому регіоні. Японський годинник Касіо відрізняються високою якістю виконанням, величезним розмаїттям модельного ряду і лояльними цінами. На годинник цієї марки припадає не менше 10% всіх запитів населення з нашого регіону.
  2. Guess. Модні наручні годинники відомого американського бренду. Одна з небагатьох фешн марок, яка показує стабільне зростання інтересу з боку населення України. Основними плюсами годиників Guess є різноманітність дизайнерських рішень моделей і доступна ціна.
  3. Orient. На думку фахівців годинник цієї японської компанії майже нічим не поступаються виробам Касіо. Крім цього в модельному ряду Орієнт представлена величезна кількість доступних елегантних моделей в класичному стилі, здатних вдало доповнити діловий костюм.
  4. Q&Q. Ще один представник технічно розвиненої Японії. Дана марка є дочірнім напрямком відомої компанії Citizen. Наручний годинник Q&Q завжди відрізнялися низькою вартістю, при цьому вони мають справжню японське якість.
  5. Tissot. Один з найвідоміших швейцарських годинникових брендів. Годинники Tissot відносяться до середнього цінового сегменту, але при цьому вони поєднують в собі всі параметри, властиві справжнім «швейцарцям». Великий вибір по-справжньому елегантних моделей, висока якість, висока точність ходу і сучасна механіка всередині.

Для визначення поточної популярності часових марок в СНД фахівці магазину користуються безліччю інструментів. Серед них варто відзначити аналіз діяльності сотень тисяч відвідувачів інтернет-магазину, аналіз пошукової діяльності населення в Google і Яндекс, робота безпосередньо з представниками компаній на території СНД.

  • ТЕГИ
  • PR
Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів