Нову прошивку MIUI 10 потрібно терміново встановити на всі смартфони Xiaomi

  113

  Вся справа в тому, що китайська корпорація приділяє багато уваги ПО в своїх телефонах, тому що вона розуміє, що без нього її фірмова продукція практично нічим не краща гаджетів від конкуруючих брендів з Китаю.

  Лічені години тому відбувся реліз прошивки MIUI 10, встановити яку на свої електронні пристрої вже можуть власники кілька моделей, в тому числі Redmi Note 7, Mi 9 і Redmi 7. Новітнє програмне забезпечення має номер збірки 10.2.8.0.

  Як повідомляє Xiaomi, дана прошивка, вага якої знаходиться на рівні 300 МБ, закриває відразу кілька критичних вразливостей, виявлених в березні і квітні 2019 року. З їх допомогою зловмисники можуть красти особисті дані користувачів, тому всім власникам мобільних пристроїв бренду рекомендується якомога швидше встановити MIUI 10, не відкладаючи установку апдейта в довгий ящик.

  Крім того, нова операційна система виправляє помилку, в результаті якої значки повідомлення перекривали час і індикатор заряду.

  Крім цього, в списку нововведень нової прошивки MIUI 10 значиться підвищення швидкості роботи і збільшення стабільності. Ймовірно, домогтися цього співробітникам Xiaomi вдалося за рахунок проведеної оптимізації та виправлення від багів, виявлених за останні кілька тижнів. Новітнє програмне забезпечення користувачі мобільних пристроїв бренду можуть легко і просто встановити «по повітрю», а зробити це дуже просто – достатньо зайти в спеціальний розділ і погодитися з установкою нової прошивки.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин