Унікальне мальовниче озеро Комо, Італія (15 фото)

717
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) унікальне в усіх відношеннях. Воно було відоме ще з часів давньоримської цивілізації, і називалось тоді «Ларіо» – тобто, «поглиблене місце». Свою старовинну назву Комо виправдовує глибиною в 410 метрів, що рідко зустрічається серед сучасних європейських озер.

Розташоване в сорока кілометрах на північ від Мілана, Комо є третім за величиною і першим за популярністю озером Італії. В античні часи на його берегах стояли вілли Вергілія і Плінія Молодшого, в наші дні – Джорджа Клуні та Володимира Соловйова.

Довжина Комо становить близько п’ятдесяти кілометрів, ширина – близько чотирьох. Озеро оточують вапнякові та гранітні гори, висотою від 600 до 2400 метрів. Береги Комо покриті виноградними лозами, кипарисами, каштанами, миртом, лавром, гранатовими деревами.

В околицях озера знаходяться численні містечка і села – Белладжо, Лекко, Колико, Менаджо, Комо та інші. У них можна помилуватися на історичні архітектурні пам’ятки, відвідати різноманітні музеї, побачити сучасні пам’ятні місця – наприклад, віллу Балб’янелло (1787), на якій був знятий один з епізодів знаменитих «Зоряних війн».

Озеро Комо володіє широко розвиненою туристичною інфраструктурою. Воно є судноплавним. У ньому можна ловити рибу (в озері водяться форель, сига, короп), купатися, займатися водними видами спорту. По навколишніх горах можна лазити, по долинах – їздити на конях і велосипедах.

Туристичний сезон в Комо відкривається в травні і закінчується в жовтні. Весь цей час в районі озера стоїть м’яка, тепла погода з температурою повітря від +22 до +28°C.

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (1)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (2)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (3)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (4)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (5)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (6)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (7)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (8)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (9)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (10)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (11)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (12)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (13)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (14)

Італійське озеро Комо (італ. Lago di Como) (15)

1 коментар

  1. , I’m loving the camera angles too.And I already like Tim. He’s wearing a bowtie and that reminds me of Matt Smith as The Doctor.Bowties are co;l &nbspo 1 likes

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів