Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool

347

Hamilton Pool (Басейн Гамільтона) утворився, коли печера над підземною річкою звалилася близько тисячі років тому, при цьому був створений водоспад і грот, в якому можна купатися.
Hamilton Pool є прекрасним прикладом типової геології Balcones Canyonlands і Edwards Plateau. Басейн розташований у районі Pedernales River і Hamilton Creek в південно-західній Travis County.

Існує свідоцтво племен Tonkawa і Apache що це дуже старе озеро в цих околицях. Інтерес племен був притягнутий до цього місця через свою пишну рослинністю, багатий тваринний світ, а також природні укриття, що надаються гроти. У 1860-х роках, Морган К. Гамільтон купив цю ділянку землі. Його брат Ендрю Гамільтон, 10-й губернатор штату Техас, на честь якого і було назване прекрасне це водоймище.

У 1880 році родина Реймер купила це місце у Гамильтонів, щоб розводити тут велику рогату худобу і овець. Реймерс були німецькими іммігрантами. Легенда свідчить, що їх восьмирічний син виявив басейн під час своїх подорожей по ділянці, до слова це 232 акрів або 938 871 квадратних метрів! Реймерс відкрили басейн для громадськості, хоча в ті дні лише кілька людей відвідували це місце, щоб відпочити.

Hamilton Creek тече по скелі і падає з 18 метрів в басейн. Берегова лінія складається з скелястих вапняків, які розташовуються всього на одній стороні басейну. Однак до 1960-х і в 1980-ті, популярність Hamilton Pool злетіла. Через величезне число людей парк почав страждати. За десятиліття змінилася екосистема, і Hamilton Pool був в небезпеці.

У 1985 році Travis County визнала це і викупила 232 акрів землі в Реймерс. Басейн іноді закривають для купання, відбувається це тоді, коли надто високий рівень природних бактерій. Воду з водойми пити, а також використовувати для приготування їжі забороняється, парк обладнаний кімнатами відпочинку. Туристичні поїздки доступні за попереднім замовленням.

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (1)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (2)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (3)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (4)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (5)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (6)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (7)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (8)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (9)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (10)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (11)

Фантастичної краси водоспад та озеро Гамільтона — Hamilton Pool (12)• не пропусти• магазин

• новини партнерів