Алькасар в Сеговії, неприступний іспанський палац, розташований прямо на скелі, Іспанія (21 фото)

3159
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Цей стародавній іспанський палац, розташований прямо на скелі, заслужено привертає увагу величезної кількості туристів. Ще за часів Стародавнього Риму на місці Алькасара знаходилося невелике військове укріплення. А його перша згадка відноситься до 12 століття.

Алькасар, що був колись всього лише дерев’яною фортецею, пізніше перетворився на величезний кам’яний замок і найнеприступнішу оборонну споруду, і тому став улюбленим представництвом правителів Кастилії. Цей палац славиться безліччю великих історично значущих подій – коронація Ізабелли Католицької, її одруження з Фердинандом, який був королем Арагона, і вінчання Філіпа II з четвертою дружиною Анною Австрійською.

За час свого існування Алькасар не раз перебудовувався і змінював своє призначення – він був і державною в’язницею, і школою королівської артилерії, і місцезнаходженням військового архіву, а зараз є улюбленою багатьма туристами пам’яткою Сеговії.

Для бажаючих відвідати сучасний Алькасар відкрито музей з одинадцятьма залами, в кожному з яких представлені унікальні експонати. Тут кожен може наблизитися до історії і побачити старовинні меблі, інтер’єри різного часу, колекцію обладунків, старовинна зброя, портрети іспанських королів, а також вітражі та картини, що відобразили історичні події. Для відвідування в музеї відкрито і каплиця, де відбулося вінчання короля Іспанії династії Габсбург Філіпа II з Ганною Австрійською.

Відвідувачі цього казкового замку можуть насолодитися приголомшливими видами Сеговії та її околиць, піднявшись на найвищу точку Алькасара – вежу імені Хуана II. Алькасар відкритий для відвідування в зимовий період з 10 до 18, а в літній – з 10 до 19. Вартість відвідування близько 6 євро.• не пропусти• магазин

• новини партнерів