Приховані перлини: 7 не дуже відомих країн, які варто відвідати

2445
Франція, Іспанія, Італія, Індія, Балі… Не кожен мріє поїхати в країну, про яку так багато чув. Останнім часом зростає інтерес до країн, про які відомо менше. Ми вирішили дізнатися, куди порадять податися мандрівники, що побували майже всюди.

Бруней

БрунейЦя маленька країна на острові, в прямому сенсі оточена… Малайзією. Тут знаходиться найбільша в світі резиденція, де живе султан зі своєю сім’єю, а його династія править островом вже більше шести століть. Гірські вершини і лісові заповідники – прекрасне місце для тих, хто любить походи. Правитель країни входить в десятку найбагатших людей світу. Це країна з суворими мусульманськими законами. Однак до туристів тут ставляться привітно.

Вануату

ВанаутуУ південній частині Тихого океану на острові, який колись відвідав Джеймс Кук в 1774 році, знайдуть багато цікавого любителі дайвінгу. Красиві пляжі, водоспади, пейзажі, від яких захоплює дух, і екзотичні ресторани. Це перший острів Невідомої Південної землі, відкритий європейцями. Тут є поштова підводна станція і можна почути 113 мов, а найбільш шанованою особою є чоловік королеви Єлизавети.

Кірібаті

КірібатіУ Тихому океані є ще і країна, розташована відразу у всіх півкулях. Кірібаті входить до складу найбільшого атола світу, де до того ж розташований найбільший морський заповідник планети. Тут збереглося багато реліктів часів Другої світової війни, спекотно круглий рік, а основне заняття місцевих жителів – рибальство.

Майотта

МайоттаНазва острова здається екзотичною і навіть не згадується в половині словників і путівників. З середини XIX століття до сьогодення острів знаходиться під владою Франції. Вас чекають прекрасні умови для дайвінгу, вітрильного спорту та білі піщані пляжі. Це один з найвіддаленіших куточків світу, оточений кораловими рифами. Однак канікули в Майотта – недешеве задоволення.

Науру

НауруЄдина країна в світі без столиці примітна ще й тим, що за одне десятиліття стрімко втратила статус країни першого світу і стала країною третього світу. Сьогодні в Науру всі необхідні речі та товари імпортуються. Майже все населення країни – спортсмени, професійні та аматори. Тут створені бази для біженців, що прямують до Австралії.

Буркіна-Фасо

Буркіна-ФасоБуркіна-Фасо – маленька країна в материковій частині Африки. Тут немає хороших умов для туризму, до яких ми так звикли. Зате країна відома своїми привітними людьми. Столиця країни – одна з найдавніших і одна з найменш урбанізованих в світі. Тут проходить найважливіший африканський кінофестиваль. Буркіна-Фасо має найбільший ринок ремесел і лідер традиційного мистецтва і культури. На території країни проживає 63 етнічні групи.

Кот-д’Івуар

Кот-д'ІвуарПо сусідству з Буркіна-Фасо розташувалася республіка, назва якої перекладається як «берег слонової кістки». Це батьківщина дощів і білих піщаних пляжів, де проживає більше 60 африканських народів. А ще тут є дві офіційні столиці – культурна і економічна.

Джерело: weloveua
• магазин

• новини партнерів