У мережі показали “цуценя-єдинорога”, яке уже стало зіркою: фото

2473

У США волонтери на вулиці знайшли “цуценя-єдинорога”. У пса росте хвіст між очей, щоправда, він не може ним виляти. Щеня уже стало зіркою мережі. Знімки з собакою показали на сторінці Mac the pitbull в Facebook.

Незвичайного цуценя-мутанта знайшли в американському штаті Міссурі. Волонтери підібрали собаку на вулиці і виявили, що у нього між очей росте хвіст.

У мережі показали 'цуценя-єдинорога', яке уже стало зіркою: фото - фото 368011

Через незвичайну мутацію цуценя назвали Нарвал, в честь чарівного єдинорога. Волонтери відзначають, що хвіст на голові не заважає собаці і ніяк не впливає на його здоров’я або поведінку. Ветеринар зробив висновок, що аномалія може служити тільки для того, “щоб перетворити Нарвала в найкрутішого пса у світі”.

Our Narwhal magical unicorn puppy has had so many great people checking in on him this morning. Here is what his normal routine is: being a puppy. BOL!! Love,MacKeeperOfTheUnicorns

Geplaatst door Mac the pitbull op Woensdag 13 november 2019

Щеня стало справжньою зіркою мережі і багато користувачів відзначили, що готові забрати його додому. Поки Нарвала залишили у притулку, щоб поспостерігати за його здоров’ям.

ДЖЕРЕЛОРадіо МАКСИМУМ
Поділись
• магазин

• новини партнерів