Українські художники, які створювали ілюстрації для Coca Cola і McDonalds та інших відомих брендів

1139

Вони оживляють бренди та їх рекламу, створюють нові світи навколо звичайнісіньких продуктів. Бути вільним художником, який працює за жорсткими вимогами, – для творчої людини непростий виклик. Але є генії, які з ним справляються.

Marketing Challenge зібрав сім комерційних ілюстраторів-фрілансерів з чотирьох міст України, які створюють візуальні історії та героїв для брендів, і не тільки національних.

Сергій Майдуков, Київ

Один з найвідоміших ілюстраторів-фрілансерів України, Сергій Майдуков, співпрацює з великими виданнями, видавництвами та брендами.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186283
Сергій Майдуков, Adobe, 2015 рік

Серед його клієнтів – The Washington Post, The Village Voice, Vogue Ukraine, Buro 24/7, видавництво “Основи”, Adobe, McDonald’s, Hyundai, Brussels Airlines, GoodWine та інші. Стиль Майдукова не сплутати ні з чиїм іншим – строкаті ілюстрації, часто з елементами кубізму, підкорюють миттєво.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186284
Сергій Майдуков, GoodWine, 2016 рік

Марічка Рубан, Харків

Художник й ілюстратор Марічка Рубан створює незабутні акварельні ілюстрації – одночасно ніжні, інтенсивні, соковиті та зворушливі. Марічка розробляє брендинг, робить ілюстрації для книг, принти та багато чого ще.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186285
Марічка Рубан, McDonalds Ukraine, 2016 рік

В Україні вона співпрацювала з McDonald’s, Eleven Shoes, рядом нішових кафе, а також готувала ілюстрації для культурних заходів в Харкові.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186286
Марічка Рубан, “Фермер Базар”, 2016 рік

Олександр Кусков, Київ

Олександр Кусков поважає фантастику і любить неймовірно деталізацію – в деяких його проектах дві ці складові зустрічаються, і результат цього “зв’язку” вражає.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186287
Олександр Кусков, Penguin Audiobooks 2017

У портфоліо художника є роботи для Penguin Audiobooks, “Сибірська корона”, Dettol, Hang Seng Bank і інших. У нього є і концепти – наприклад, для Coca-Cola і Nike.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186288
Олександр Кусков, концепт Coca Cola Olympic Games, 2013

Тетяна Ципко, Львів

Тетяна Ципко ілюструє книги, робить постери й афіші для різних театрів, в основному польських, а також співпрацює з брендами.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186289
Тетяна Ципко, Yarych, 2015 рік

Серед її робіт для брендів – чарівні та зворушливі ілюстрації для Yarych, “Хліб по-львівськи”, “Кав’ярня Леваковського” та інших, а також оформлення сувенірної продукції, присвяченої Львову.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186290
Татяна Ципко, сувенірна продукція Львова, 2015 рік

Анна Сарвіра, Київ

Анна Сарвіра – ще один талант, який прославляє український ілюстраційний рух за кордоном. Художниця і співзасновниця клубу ілюстраторів Pictoric потрапила в топ-75 ілюстраторів світу, чиї роботи вирушили на Міжнародний ярмарок дитячої книги в Болоньї в квітні 2017 року.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186291
Анна Сарвіра, “Червона шапочка”, 2015 рік

Анна робила ілюстрації для книг видавництв “Грані-Т”, “Братське”, “Вiват” і “Люта Справа” – і створює роботи в рамках проекту Pictoric. Оформляє вона в основному книги, листівки та блокноти, але серед її робіт є й календарі з постерами.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186292
Анна Сарвіра, Alphabet, 2015 рік

Олег Андрєєв, Одеса

Олег Андрєєв – одесит, і це можна зрозуміти навіть не читаючи його профіль на Behance, досить подивитися роботи. Андрій щільно співпрацює з одеськими журналами та допомагає різним заходам заявляти про себе голосніше – за допомогою його візуальних робіт.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186293
Олег Андрєєв, календар “Зроблено в Одесі” 2017

Його ілюстрації можна побачити на міському онлайн-журналі Mayak.org.ua, в The Odessa Review Magazine, на місцевих афішах, а також в календарі на 2017 рік “Зроблено в Одесі”. Андрєєв також працює з національними брендами – він робив проект для рітейлера Citrus.ua – і зарубіжними журналами.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186294
Олег Андрєєв, Citrus.ua, 2016 рік

Олена Ткач, Харків

Олена Ткач працює в основному з книгами для дітей, і перша книга з її ілюстраціями вийшла в 2014 році. Серед видавництв, з якими вона співпрацює, українські “Астра”, “Майдан”, “Крок”, а також французькі й американські.

Олена Ткач, книга My First English Words, 2015 рік

Серед її робіт багато ніжних і добрих ілюстрацій для комп’ютерних і настільних дитячих ігор, листівки та обкладинки для скетчбуків.

Яскраві ілюстрації українських художників для популярних брендів - фото 186295
Олена Ткач, ілюстрації для книги “Лінії”, 2015
Джерело: ukraineartnews.com


• не пропусти