Романтичний рибальський будиночок на Острові любові в селі Старий Солотвин на Житомирщині (фото)

5157

Село Старий Солотвин в Житомирській області засноване в кінці 16 століття і володіє досить багатою історією. Однак по-справжньому популярним це невелике село стало зовсім недавно – після того, як в інтернеті все частіше стали з’являтися фотографії мисливського будиночка, який знаходиться саме в Старому Солотвині.

Опис місця

Будинок у Солотвино – магніт для мандрівників. Автор фото Науменко Олександр

Острів любові створений людиною – він був зроблений в 19 столітті. Це зовсім невеликий острівець, на якому розташовується невеликий дерев’яний будиночок. Цей мисливський або рибальський будиночок побудований з дерева і виглядає так, ніби перенісся в реальність зі старої казки – саме такою в описах була хатинка, наприклад, Баби Яги. Однак це не заважає місцю виглядати неймовірно романтично – будиночок оточений водою і декількома деревами, а веде до нього невеликий дерев’яний міст. Завдяки своєму таємничому і дуже мальовничому вигляду, Острів любові миттєво став популярним і багато хто шукає можливість побувати в цьому колоритному місці.

Чим зайнятися

Острів любові зовсім невеликий, тому тут годі й шукати кафе або музеїв. Та й до того ж найбільша розвага тих, хто приїжджає сюди – це фотографії: тут в будь-яку погоду можна зробити безліч приголомшливих і атмосферних знімків. Особливо популярний острів серед закоханих і молодят. А ще на острівці можна розбити намет і спостерігати за будиночком під зірками.

Як дістатися

Найпростіше до Старого Солотвина добиратися на електричці – необхідно доїхати до селища Рея, а звідти дійти пішки (займе годину ходьби). Своєю машиною також можна доїхати – до Житомира, а потім повернути на Бердичів.

фото ua-travels.livejournal.com
фото ua-travels.livejournal.com
фото ua-travels.livejournal.com

Особливість Острова кохання – в його атмосферності і мальовничості. Це місце для любителів красивих видів, а також для тих, хто захоплюється фотографією. У будь-якому випадку, особливе відчуття дотику до казки тут забезпечено.

фото ua-travels.livejournal.com
Фото Рибальський будиночок, автор Анатолій Рудченко• не пропусти