10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів

43105

Радіо МАКСИМУМ продовжує знайомити вас з особливими українськими словами, які замінять надокучливий суржик у щоденному спілкуванні. Здивуйте рідних своєю багатою мовою!

Також не пропустіть інші добірки колоритних українських слів

Поповнюйте свій словниковий запас неповторними українськими словами, вживайте їх вдома і на роботі, і ви вразите людей своєю начитаністю. Гайда!

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163564Рум’я́нець – рожевий колір щік, обличчя; рожево-червоне або багряне забарвлення чогось від променів сонця під час його сходу чи заходу. Зашарілися?

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163565Ладна́ти – багатозначне слово на всі випадки життя, що означає – жити в мирі, злагоді; те саме, що лагодити; припасовувати, прикріплювати до чого-небудь.

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163567Пустотли́вий– який любить пустувати, бешкетувати; грайливий. Ну ви зрозуміли: коли, як не весною, можна пустувати? ;)

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163568Витребе́ньки– так можна сказати про всі ваші примхи та забаганки, логічне пояснення яким важко знайти.

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163569Тре́пет – те саме, що тремтіння; слабке мерехтіння/коливання. У переносному значенні так описують почуття страху чи боязні, а також сильне хвилювання. Ви не подумайте, йдеться не лише про негативні емоції, адже трепет – це ще й складний комплекс почуттів, які супроводжують і кохання, і дружбу.

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163570Допи́тливий – який прагне про все дізнатися, все зрозуміти. Не втрачайте допитливості. Народна мудрість каже “вік живи – вік учися”, а вона поганого не порадить.

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163571Відчайду́х – про дуже хоробру, сміливу людину. Пишаємося нашими відчайдушними хлопцями, які захищають Батьківщину. Низький вам уклін!

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163572Непере́ливки – важко, скрутно. Сподіваємося, що всі труднощі вас оминають, тому це слово доводиться використовувати якомога рідше.

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163573По́хапцем – гарний синонім до слів швидко, поспішаючи. Похапцем пакуйте наплічники та вирушайте в мандри. Україна в травні просто чарівна!

10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163574Тру́нок– напій, здебільшого – алкогольний; трав’яний відвар; і навіть отрута. Будьте обачні з трунком, він до добра не доведе.

І це ще не все. Ловіть слово-бонус:
10 красивих українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів - фото 163576Запа́морочливий – який викликає запаморочення. Та нас цікавить переносне значення цього слова, яким можна описати когось чи щось, які справили на вас сильне враження. Запаморочливих вам весняних вечорів =)• не пропусти