Етносвіт

206

Етносвіт – унікальний проект, задуманий і створений для того, щоб познайомити всіх бажаючих з багатством та різноманітністю самих різних куточків світу.

У 90 км від Москви, в Калузькій області біля міста Боровськ на площі більше 80 га розкинувся культурно-освітній туристичний центр, який знайомить відвідувачів з культурою та традиціями різних народів. Гостям комплексу надається не тільки унікальна можливість відвідати етнодвори тих чи інших країн і народів, але й стати «корінних» жителів цих країн, взяти участь у майстер-класах, в тих чи інших заходах, організовуваних на території Етносвіту.

Комплекс задуманий не просто як розважальний проект, але і як освітній, на кожному етнодворі розташовуються етнічні споруди, де можуть розміститися ремісничі майстерні, заїжджі двори, ресторани традиційної кухні, сувенірні магазини, музеї.

У майбутньому на території комплексу Етносвіт з’являться близько 60 етнодворів, де буде представлена ​​культура і традиції багатьох народів світу – країн Центральної і Північної Америки, Середземного моря, Південної Азії та Північної Африки, Балканського і Скандинавського півостровів, Карибського басейну, Центральної Азії та багатьох інших. А вже зараз гості Етносвіту можуть відвідати одразу кілька етнодворів, в яких зібрано все найкраще і цікаве, пов’язане з культурою Росії і наших найближчих сусідів – України та Білорусії. Про культуру Росії, зокрема, розповідають етнодвори, присвячені російській печі і північ нашої країни – Сибіру і Далекому Сходу. Так, у Музеї Російської печі всіх чекає не тільки відразу кілька традиційних російських хат з усіляким начинням (де, до речі, можна провести ніч), а й величезна, 11-метрова, модель російської грубки, яка, правда, не пече пироги. Зате всередину печі можна зайти і вивчити її внутрішню будову.

Етносвіт (1)

Етносвіт (2)

Етносвіт (3)

Етносвіт (4)

Етносвіт (5)

Етносвіт (6)

Етносвіт (7)

Етносвіт (8)

Етносвіт (9)

Етносвіт (10)

Етносвіт (11)

Етносвіт (12)

Етносвіт (13)

Етносвіт (14)

Етносвіт (15)