Ішгль. Наймодніший курорт Австрії

237

Курорт Ішгль розташований в долині Сильвретта і вважається одним з наймодніших курортів. Місцева інфраструктура пропонує безліч способів повеселитися – це і нічні клуби, і безліч фестивалів та музики. Тут завжди шумно, і вирує активна тусовка

Ще більшу перевагу Ішгль дає його природа, всіляко сприяє активним видам зимового спорту. Сюди приїжджають як майстри, так і новачки, які бажають навчитися кататися на лижах чи сноуборді, і при цьому весело провести час. Додатковою перевагою є ще й тривалість гірськолижного сезону, з листопада, по кінець травня. Загальна довжина трас цього елітного дорогого курорту складає 230 кілометрів Гірськолижна школа Ішгля вважається однією з найкращих в Австрії, тут працює понад 100 високопрофесійних інструкторів. Як і в інших подібних місцях, тут можна зайнятися й іншими видами спорту, пограти в теніс, в боулінг, покататися на ковзанах. Підтверджує статус курорту і кількість тутешніх ресторанів, в Ішгль їх 57, 3 дискотеки, кінотеатр і безліч модних бутиків. Тут часто дають концерти зірки світового масштабу Є тут і пам’ятки, на які можна помилуватися. У першу чергу варто відзначити фонтан Ніколаусбрюннен і церкву Святого Миколая готичного стилю, пізніше перебудовану в стилі бароко. На південь від міста Ішгль розташований пагорб Фімбагорге зі скульптурою Ісуса Христа і сценою його розп’яття. Скульптурна композиція повністю створена з дерева. Можна також відвідати кілька музеїв у прилеглому містечку Матон – це Сільський музей і музей Матіаса Шмідта Кожен курорт Австрії володіє своїми характерними рисами і особливостями, але спільним для всіх цих місць є прекрасна інфраструктура, приголомшлива природа і високий рівень сервісу.

Для тех кто не любит ездить в поездах или на машине, лучшый способ добратся к этому курорту будет самолет. А для приятной поездки купить авиабилеты лучше заранее, чтобы не попасть в ситуацию, когда билетов может не оказатся.

Ішгль. Наймодніший курорт Австрії (1)

Ішгль. Наймодніший курорт Австрії (2)

Ішгль. Наймодніший курорт Австрії (3)

Ішгль. Наймодніший курорт Австрії (4)

Ішгль. Наймодніший курорт Австрії (5)

Ішгль. Наймодніший курорт Австрії (6)