Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії. (12 фото)

1201

У невеликій мальовничій долині Flims (Laax Falera) в Швейцарії затишно розташувався і приймає гостей перший в світі PodHotel з трьома PodHouses. Керівництво готелю вже щосили подумує про розширення у зв’язку з величезним напливом любителів лиж.

Незаймана альпійська природа Швейцарії зберігалася протягом століть. Влада країни намагається і надалі берегти ландшафт і створювати універсальну модель для розвитку туризму з найнижчим впливом на навколишнє середовище.

З 2003 року швейцарськими компаніями створені укриття в горах для відпочинку туристів взимку і влітку. Дерев’яні намети насправді дуже міцні. Готель обладнаний 2-х і 3-х місними номерами з ліжками, освітленням, опаленням і електрикою. В готелі відсутня можливість самостійного приготування їжі. Відвідувачам дозволено приносити свої спальні мішки.

Це місце ідеальне для любителів скелелазіння, пішого та лісового туризму. Дітям теж знайдеться розвага: між деревами натягнуті підвісні доріжки для лазіння. PodHouses виглядають, немов будиночки ельфів.

Ідею для побудови будиночків керівництво взяло з хатин населення співтовариства Тода, що проживає на ізольованому плато Нілгірі в південній Індії.

Альпійська долина заворожує погляд у будь-який час року. Влітку вона тягне любителів скелелазіння. Пішохідні маршрути не залишать розчарованим жодного подорожнього.

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (1)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (2)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (3)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (4)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (5)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (6)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (7)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (8)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (9)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (10)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (11)

Дивовижний міні-готель в горах Швейцарії (12)• не пропусти