“Провал”: американіст розкритикував політику США щодо Сирії

  47

  Будь-які дії президента США Дональда Трампа по відношенню до Росії, через хімічну атаку в Сирії, не змінять розкладів сил у сирійській війні.

  “Тут треба говорити не скільки, що він може зробити, а про те, що ті кроки США по суті не змінять ситуацію в сирійській війні”, – розказав в коментарі “Обозревателю” американіст Микола Бєлєсков.

  За його словами, США може провести будь-які кроки стосовно Росії через хімічну атаку в Сирії.

  “Так, вони можуть зараз прийняти військові заходи, обмежені, знову нанести удари, знайти якісь цілі. Можливо це будуть не аеродроми, де присутні, скоріше за все, російські радники, але можна знайти в Сирії цілі для того, щоб нанести удари крилатими ракетами без необхідності заходу американських літаків в зону ураження”, – каже Бєлєсков.

  Однак, за словами американіста, це не змінить ключової речі – діючого режиму глави Сирії Башара Асада.

  “Але, насправді, ці кроки не змінять ключової речі того, що режим Башара Асада він лишається при владі, незважаючи на всі свої кроки. Насправді, будь-які майбутні американські кроки, чи це будуть санкції, чи це будуть воєнні дії, але з розрахунку того, щоб вони не переросли в російсько-американське зіткнення, вони по суті нічого не змінять”, – пояснив він.

  Бєлєсков вважає, що американська політика, щодо конфлікту в Сирії є повністю провальною.

  “Говорити про те, які це будуть удари не має сенсу, коли насправді самі ці удари, або будь-які інші кроки, вони не міняють розкладів в Сирії. І того, що цілі, які ставилися американською стороною та загалом їхня політика, щодо цього конфлікту, її можна вважати провальною”, – додав американіст.


  • не пропусти

  • магазин